کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات دانشگاه تهران و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

احزاب سیاسی و خط‌مشی‌های اقتصادی - اجتماعی

نسخه الکترونیک کتاب احزاب سیاسی و خط‌مشی‌های اقتصادی - اجتماعی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

مروری بر تاریخ سیاسی کشورهای مختلف و پیشبرد مطالعات تطبیقی در این زمینه نشان می‌دهد که هم‌افزایی زیادی میان توسعه‌یافتگی سیاسی و توسعه‌یافتگی فرهنگی- اجتماعی وجود دارد؛ بعلاوه پیشینۀ سیاسی کشورهایی که از سنت مردم‌سالاری بهرۀ وافری دارند نیز تأییدکنندۀ این نظر است که برای نزدیک شدن به توسعه، در ابعاد یادشده، پذیرش کثرت‌گرایی و نفی دیدمان «تکفیری» از واجب‌ترین واجب‌هاست. امروزه کشور ما ایران از مسائل و کژروی‌های مختلفی رنج می‌برد، همچون فساد در اموال عمومی، بهره‌گیری از رانت‌های گوناگون اقتصادی، سیاسی، اداری؛ همین‌طور ناشایسته سالاری، فقدان برنامه‌ریزی، تبعیض، بیکاری... که باید با آن‌ها مقابله شود؛ اما چطور؟

دانلود کتاب احزاب سیاسی و خط‌مشی‌های اقتصادی - اجتماعی در فیدیبو

۲۶،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۶،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران