فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

مسیر شاد زیستن - نسخه صوتی

نسخه الکترونیک کتاب صوتی مسیر شاد زیستن - نسخه صوتی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی:

"مسیر شادزیستن" اثر اما سپلا، مدیر علمی مرکز پژوهش و آموزش نوع‌دوستی در دانشگاه استنفورد، گام‌های ساده‌ای که می‌توانید برای شادتر و موفق‌تر شدن بردارید را، معرفی می‌کند. این میکروکتاب بر اساس آخرین تحقیقات علمی، باورهای غلط رایج در مورد موفقیت را کنار زده و برنامه‌ای عملی برای کاهش استرس در زندگی ارائه می‌دهد.کلید شادکامی زیستن در لحظه حال، کاهش استرس و پرو بال دادن به خلاقیت است. مراقبت از خود مهم است، اما همدلی و مهربانی با دیگران را نباید فراموش کرد. فقط با مهربانی نسبت به خود و دیگران است که سعادت فردی و اجتماعی رقم می‌خورد.

دانلود کتاب صوتی مسیر شاد زیستن - نسخه صوتی در فیدیبو

۲۳۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۳۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

عاااالی بود ممنونم فیدیبو. ❤
در 2 ماه پیش توسط بهار
خوب بود ولی باید کتاب اصلی خونده شه...میکروبوک فایده نداره
در 2 ماه پیش توسط مهسا
کتاب خوبیه و از گوش دادن بهش لذت بردم.... گوینده هم صداش تاثیر زیادی در جذابیت این کتاب صوتی داشت. ☺🌸
در 3 ماه پیش توسط .
خوانش کتاب بسیار خوب بود. اما من به هیچ وجه با میکروکتاب ها موافق نیستم. تمام تاثیر کتابهای موفقیت به کامل بودن آنهاست، به خظ سیری است که نویسنده در نظر گرفته و با مثالهای متعدد و تکرار، باعث تاثیر گذاری هر چه بیشتر مطالب کتاب میشوند. میکروکتابها با خلاصه بیش از حد، به صورت تیتروار تمام نکات مهم کتاب را میگویند، ولی تاثیر و ماندگاری این نکات در حافظه بسیار کم است. یک کتاب را باید کامل خواند و نکات کلیدی آنرا استخراج کرد. عادت به لقمه حاضر و آماده و سریع بسیار غلط است. میکرو کتاب نخوانید. برای مطالعه بیشتر وقت بگذارید
در 3 ماه پیش توسط جواد
سلام فیدیبو جان من بخش اول صوتی مسیرشادزیستن رو ندارم،هنگام پلی کردن میره بخش دوم،یعنی شروع رو از بخش دوم دارم، چرا؟
در 3 ماه پیش توسط مریم فراصت