فیدیبو نماینده قانونی دفتر نشر فرهنگ اسلامی و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

شكست يا پيروزی؟: مجموعه مقالات تهاجم آمريكا به عراق

نسخه الکترونیک کتاب شكست يا پيروزی؟: مجموعه مقالات تهاجم آمريكا به عراق به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

کتابی که پیش روی دارید، به صورت ساده، چگونگی تهاجم آمریکا به عراق را با توضیح جزئیات این واقعه بین‌المللی ثبت نموده و ابعاد ناپیدای این حادثه را مورد ارزیابی قرار می‌دهد و پیامدهای حاصله از آن را، که ممکن است در اثر سکوت و بی‌تفاوتی مجامع بین‌المللی و رسانه‌های مسلط جهانشمول در دستور روز قرار می‌دهد.
ناتوانی سرسپردگان آمریکا از اداره امور داخلی و خارجی عراق، امری است که شاید نیاز به توضیح نداشته باشد؛ ولی اینکه ادامه این وضع به چه بحرانها و گره‌های کوری منتهی خواهد شد، به توضیحاتی نیاز دارد که در سلسله تحلیلهای کتاب حاضر، در دسترس تعقیب‌کنندگان مسائل بین‌المللی قرارمی‌گیرد. در حقیقت، بحران عراق دریچه‌ای است برای ورود به دنیایی که امروز، در سایه یکه‌تازیهای تنها ابرقدرت جهانی ـ آمریکا ـ به جهان حاکم شده است. الگوی این نظام، سلطه‌گرایی نامرئی است که در زیر نقاب اقتصاد، سیاست، فرهنگ، تروریسم و امپریالیسم رسانه‌ای پنهان شده است. این سلطه‌گرایی و نقاب نامرئی را باید درست شناخت و به ماهیت امپراتوری جدید در آستانه قرن بیست و یکم پی‌برد.

دانلود کتاب شكست يا پيروزی؟: مجموعه مقالات تهاجم آمريكا به عراق در فیدیبو

۱۶۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۶۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران