کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر نی و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

ریچارد سوم

نسخه الکترونیک کتاب ریچارد سوم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

🔶🔸 با وارد کردن کد تخفیف 4u می‌توانید این کتاب را با 20٪ تخفیف خریداری کنید. 🔸🔶
تو جهانی به خون آلودی و انجامت نیز چنین خواهد بود
زندگی‌ات به رسوایی گذشت و مرگت نیز قرین رسوایی خواهد بود

نمایشنامه‌ی ریچارد سوم که در سال ۳-۱۵۹۲ نوشته شده، از همان آغاز با استقبال فراوان خوانندگان و تماشاگران روبرو شد، چندان که آن را در کنار هملت و رومئو و ژولیت در شمار محبوب‌ترین آثار شکسپیر جای داده‌اند.
این نمایشنامه داستان برآمدن و فروافتادن شاهی منفور را بازمی‌گوید. اما شکسپیر سیمای این مرد زشت‌صورت و زشت‌سیرت را چنان تصویر کرده که حضورش بر صحنه، همه‌ی شخصیت‌های دیگر را به محاق می‌برد. این هیولای بی‌شفقت که در راه رسیدن به تاج و تخت انگلیستان از هیچ دروغ و خدعه و جنایتی رویگردان نیست، با هوشی اهریمنی و نگاهی ژرفکاو تا اعماق وجود قربانیانش نفوذ می‌کند و آز و شهوت این یک یا عقل سست‌پای دیگری را آماج خود می‌گیرد. از این روست که جملگی را به‌آسانی می‌فریبد و سرانجام به نابودی می‌کشاند. اما فزون‌خواهی و غرور بی‌حدش سرانجام او را نیز قرین رسوایی و تباهی می‌کند.

دانلود کتاب ریچارد سوم در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

ترجمه فوق العاده ایه، و خوندنش رو به شدت توصیه میکنم. ترجمه های فؤاد نظیری هم از ۳کار دیگه شکسپیر رو بخونید
در 2 ماه پیش توسط نریمان
سلام.چرا در نمونه کتاب فقط به چند صفحه اول اکتفا میشه.لطفا مقدمه و تعدادی از صفحات را بگذارید تا قابل بررسی و نتیجه گیری برای خرید باشد
در 7 ماه پیش توسط امیر بهروزیان
چرا در نمونه گذاشتن ها واقعا دقت نمیشه؟ تو این نمونه یک صفحه از نمایشنامه هم نیست ! طبیعتا تو کتابفروشی هم کسی کتاب رو برداره نمیشینه مقدمه رو نگاه کنه ! اون هم کتابی که نویسندش شکسپیر باشه ! میشینه ترجمه رو میبینه ! البته آقای کوثری از بهترین مترجم های ایران هستند ولی باز هم ممکنه آدم ترجمه های دیگر رو ترجیح بده ...
در 8 ماه پیش توسط ped...grp
متاسفانه از متن نمایشنامه چیزی نذاشتید
در 8 ماه پیش توسط hed...yat
یک صفحه از ترجمه رو لااقل در نمونه میگذاشتید. از این کتاب دو ترجمه فارسی هست. براهنی و امیرعباس حیدری. لااقل یک صفحه میگذاشتید دست کم مقایسه میکردیم. تمام نمونه ، مقدمه و معرفیست.
در 8 ماه پیش توسط Mey Sam