فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۳۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

زندگی‌‌ام همه‌‌چیز من است: مجموعه گفتگوها با کیشلوفسکی

کتاب زندگی‌‌ام همه‌‌چیز من است: مجموعه گفتگوها با کیشلوفسکی

نسخه الکترونیک کتاب زندگی‌‌ام همه‌‌چیز من است: مجموعه گفتگوها با کیشلوفسکی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصبکنید.

۷۰٪ تخفیف برای خرید اولی ها با کد: digikala9

درباره کتاب زندگی‌‌ام همه‌‌چیز من است: مجموعه گفتگوها با کیشلوفسکی:

کتاب «زندگی‌‌ام همه‌‌چیز من است: مجموعه گفتگوها با کیشلوفسکی»، گزینش و ترجمه‌ای از آنا مارچینوفسکا است.
کریشتوف کیشلوفسکی، کارگردان شهیر لهستانی، یکی از تاثیرگذارترین کارگردانان معاصر در سینمای جهان است، او که سینما را با مستندسازی آغاز کرد توانست پس از مدت کوتاهی به لحن و سبک خاص خود در هنر هفتم دست یابد.
او در طول سالهای فیلم‌سازی‌اش توانست تعداد بسیاری از مهم‌ترین جوایز سینمایی، جشنواره های سینمایی مثل کن، ونیز، برلین، سائوپائولو، هنگ کنگ و نیویورک را کسب کند.
هم‌چنین آثار او علاوه بر اینکه نظر منتقدان را به خود جلب کرده، مخاطبان بسیاری در سراسر جهان دارد و به عنوان منبع الهامی برای کارگردانان نیز استفاده می‌شود.
موضوعاتی که او برای تماشاچیانش بازگو می‌کند، عمدتا ساده و بنیادی‌اند به طوری که هرکس به روش خودش با این مسائل کنار می‌آید، اما کیشلوفسکی در فیلم‌هایش جاهای دردناک این موضوعات را مانند جراحان می‌شکافد و با جرات تمام به عمقشان فرو می‌رود.
اعماقی که شاید در نظر برخی رسیدن تا آنجا دور از ذهن، «خارج از دسترس» یا کاملا غیر ممکن باشد. این کار کیشلوفسکی نشان می‌دهد که خودش سخت درگیر این موضوعات بوده، و فقط به لمس کردن آن‌ها کفایت نمی‌کرده. به عبارت دیگر، از کنار مسائل حیاتی ساده نمی‌گذشت.
این کتاب حاصل دیدار و گفت‌وگوی مترجم آن با «دورتا پاچیارلی»، عضو هیات داوران جشنواره بین المللی فیلم تهران در سال 2013، است که در آن بخش‌هایی از مقالات و گفتارهای کیشلوفسکی بازتاب داده شده است.
به نظر پاچیارلی، شناخت و علاقه ایرانیان نسبت به آثار کیشلوفسکی بسیار جالب است و برای همین او حاضر شده تا مقالات اصلی این کارگردان را در اختیار مترجم این کتاب قرار دهد.

چرا فیدیبو؟


خرید کتاب با بیش از ۵۰ درصد تخفیف.
در محتویات کتاب جستجو کنید.
نوع و اندازه فونت کتاب را تغییر دهید.
پس زمینه کتاب را برای مطالعه در شب یا نور کم تنظیم کنید.
کنار صفحه‌ها یادداشت بگذارید و بخش‌های مهم را هایلایت کنید.

اپلیکشن و نرم افزار کتابخوان فیدیبو
Fidibo iOS
Fidibo Android
Fidibo Windows

۱۳۰۰۰+

کتاب

در شبکه بزرگ دوستداران کتاب فیدیبو به دوستانتان کتاب هدیه دهید ونظرات دیگران را درباره جدیدترین و پرطرفدارترین کتاب‌ها بخوانید

۱،۵۰۰،۰۰۰+

دانلود رایگان اپلیکیشن

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۳۰۰+

ناشر

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت خود، کتاب های بهترین ناشران ایرانی را قانونی بخوانید

کسانی که کتاب زندگی‌‌ام همه‌‌چیز من است: مجموعه گفتگوها با کیشلوفسکی را از فیدیبو خریده‌اند، کتاب‌های زیر را نیز خریده‌اند.