کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر چشمه و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

آثار نایاب صادق هدایت

نسخه الکترونیک کتاب آثار نایاب صادق هدایت به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

کتاب آثار نایاب صادق هدایت توسط نشرچشمه چاپ و منتشر می‌شود. این نخستین‌بار است که این آثار به صورت کتابی واحد چاپ می‌شوند. این آثار توسط صادق هدایت در سال‌های ۱۳۱۰ تا ۱۳۲۵ نوشته یا ترجمه شده‌اند.
در ابتدای هر یک از این آثار مقدمه‌ی کوتاهی آمده و اطلاعات بیشتری درباره‌ی اثر داده شده است. در این کتاب آن‌چه صادق هدایت نوشته ویراستاری نشده و اصالت نوشته‌ی هدایت را نگه داشته‌ایم ولی در سایر موارد ویراستاری لازم انجام شده است.
این کتاب نمایانگر فعالیت‌های متنوع و ارزشمند ادبی صادق هدایت حدود ۷۰ تا ۸۵ سال قبل است و بدون شک برای خوانندگان امروزی خواندنی است. چند داستان طنز، دو ترجمه، پژوهش‌هایی در فرهنگ عامیانه، داستانی علمی ـ تخیلی و غیره در این مجموعه آمده است.

  • دسته بندی: داستانی ، ادبیات
  • ناشر: نشر چشمه - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 0.72 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۲۱ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب آثار نایاب صادق هدایت در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

صادق هدایت افکار و نگاهی بی نظیر و عمیق به دنیا و زندگی داره.من کاری ندارم استاد آل احمد چه عقیده ای داشتن ولی لزومی نداره حتما یک کارشناس به شما بگه چگونه ببینید و چگونه بیندیشید ! آثار هدایت رو تا مغز استخوان میشه حس کرد چون هدایت بی دروغ بی موضع گیری میدید و میگفت. هدایت آنقدر بزرگ هست که با نظرات آدمهای کم سواد کوته بین کوچک نمیشه. یک سوال دارم : این کتاب شامل تمام آثار هدایت هست؟ متشکرم
در 3 ماه پیش توسط mah...are
چقد سانسور شده؟یعنی هیچ کس اینو نخونده؟
در 4 ماه پیش توسط yas...ust
ما تعصبات حیدری نعمتی خودمون رو تو همه وجنات و سکنات زندگیمون دخالت دادیم. خوبه حداقل بدون عینک تعصب چارتا کتاب مخالف عقایدمون هم بخونیم
در 5 ماه پیش توسط محمد محمدامینی
رفقا سانسور شده؟ اگه شده زیاده؟ یکیتون بگید لطفا یه چیز دیگه بگم اگه فیدیبو پاک نکنه. درباره خودکشی هدایت. هرمان ملویل ویرجینیا وولف ارنست همینگوی از نویسندگان جاویدن که خودکشی کردن. حالا چون خودکشی کردن بدن؟ برین تو ویکی پدیا لیست بزرگانی که خودکشی کردنو بخونید.
در 7 ماه پیش توسط سجاد خادمی
نگا کتابخونای مملکتمون،همش توهین میکنن به نویسنده هاشون،هر نویسنده ایی یه ارزش و احترامی داره شما باید افتخار کنید به نویسنده هاتون ن اینجوری ب اونا توهین کنید
در 7 ماه پیش توسط وحید شجاعی