فیدیبو نماینده قانونی دفتر نشر فرهنگ اسلامی و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

جوانان و ازدواج: اهداف، ملاکها، روشها، موانع و راهکارها

نسخه الکترونیک کتاب جوانان و ازدواج: اهداف، ملاکها، روشها، موانع و راهکارها به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

ازدواج برای زنان، بیشترجنبه عاطفی و صمیمیت و تعلق دارد؛ در حالی که برای مردان به طور عمده، از نظر مراقبت، انجام کارهای خانه، ارتباط جنسی، همزبانی و پرورش فرزندان اهمیت دارد. سلامت جسمی و روانی افراد متأهل بیشتر است و عموما عمر طولانی‌تر و وضعیت اقتصادی بهتری نیز دارند.
همسر گزینی و تشکیل خانواده مهمترین رویداد زندگی در دوره جوانی است و تاپایان عمر بر جریان حیات و سعادت فرد اثر می‌گذارد. برخورد با این مسأله در جهان کنونی به دو شکل اساسی، انجام می‌شود. برای جوانان بسیاری از کشورهای جهان، همسرگزینی در ادامه تجارب روابط نزدیک با جنس مخالف ظاهر می‌شود و برای بسیاری از جوانان کشورهای دیگر و از جمله جوانان کشور ما، همسرگزینی عموما به معنای اولین ارتباط نزدیک و زندگی با جنس مخالف است.

دانلود کتاب جوانان و ازدواج: اهداف، ملاکها، روشها، موانع و راهکارها در فیدیبو

۱۶۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۶۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران