فیدیبو نماینده قانونی فیدیبو و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

مجموعه ۶ کتاب اسرار نیکولاس فلامل جاودان

نسخه الکترونیک کتاب مجموعه ۶ کتاب اسرار نیکولاس فلامل جاودان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

مجموعه شش کتاب از مایکل اسکات در یک بسته

با خرید این بسته به جای پرداخت ۱۵۲۰۰۰ تومان قیمت نسخه چاپی ۶۰۰۰۰ تومان قیمت نسخه الکترونیک، تنها ۴۲۰۰۰ تومان پرداخت کنید.
مجموعه شش گانه «اسرار نیکولاس فلامل جاودان» نوشته‌ی مایکل اسکات نویسنده‌ی ایرلندی است که داستانی علمی تخیلی است و برای نوجوانان نوشته شده‌است.
نیکولاس فلامل شخصیتی واقعی است که به عنوان بزرگترین کیمیاگر تاریخ از او یاد می‌شود و عده‌ای باور دارند که او با کشف راز سنگ جادو به اکسیر جاودانگی دست یافته و هنوز زنده‌ است زیرا بعد از مرگش قبر او و زنش را خالی یافته‌اند.


پس از دانلود و همگام‌سازی کتاب‌های زیر به کتابخانه شما اضافه می‌شود:
- کیمیاگر
- جادوگر
- ساحره
- احضارگر
- پیمان‌شکن
- افسونگر
اطلاعات بیشتر این بسته را پس از دانلود نسخه نمونه بخوانید.

دانلود کتاب مجموعه ۶ کتاب اسرار نیکولاس فلامل جاودان در فیدیبو

۱۶۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۶۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

سری کتاب بسیار جذابیه البته فقط تا جلد ۴ بعد از اون سطح کتاب بسیار پایین میاد تا آخرش که بایه پایان بسیار مزخرف تموم میشه حقیقتا ناامیدم کرد
در 3 هفته پیش توسط bah...186