کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی هرمس و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

جهان هولوگرافیک: نظریه‌ای برای توضیح توانایی‌های فراطبیعی ذهن و اسرار ناشناخته مغز و جسم

نسخه الکترونیک کتاب جهان هولوگرافیک: نظریه‌ای برای توضیح توانایی‌های فراطبیعی ذهن و اسرار ناشناخته مغز و جسم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

🔶🔸 با وارد کردن کد تخفیف book40 می‌توانید این کتاب را با 40٪ تخفیف خریداری کنید. 🔸🔶
جهان هولوگرافیک آن جهانی است که هر قطعه کوچک و هر ذره آن قطعه، تمام ویژگیها و اطلاعات کل را در بر دارد، یعنی تمامی محتوای کل در هر جزء نیز مستتر است. و این به‌واقع خصلت مغز ماست که ساختاری هولوگرافیک دارد، و خاطره و درد و تجربه و برخی چیزهای دیگر را نه تنها در مغز که در هر ذره کوچک آن نیز نگهداری می‌کند. و نیز همین خصلت کلّی این جهان ماست که جهانی هولوگرافیک است.
در این کتاب، اتفاقاً بخشی هم هست که از علما و عرفای مکاتب عرفانی ایران و از شهرهای خیالی ـ مثالیِ جابلقا، جابلسا و غیره سخن می‌گوید و این که چگونه این حکیمان بزرگ به راز آن جهان، یا واقعیت دیگر یعنی نظم مستتر پی برده و گاه در صُوَرِ خیال و بینش اساطیری خود، یا در خوابها و خیالهایشان آنها را بوضوح می‌دیده‌اند.
خاصیت دیگر کتاب آن است که شاید تلنگر ناچیزی باشد به کسانی که موج مدرنیته دل و ایمانشان را شبهه‌دار کرده و غبار شک بر آن نشانده است، و نیز آنهایی که از سخنان متافیزیکی بی‌محتوا خسته شده‌اند و هنوز برای عقل و منطق انسانی احترام قائل‌اند؛ تلنگری ناچیز برای رسیدن به آگاهی‌ای هر چند محدود.

  • دسته بندی: فلسفه ، عرفان
  • ناشر: هرمس - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 4.73 مگابایت - تعداد صفحات : ۴۴۶ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب جهان هولوگرافیک: نظریه‌ای برای توضیح توانایی‌های فراطبیعی ذهن و اسرار ناشناخته مغز و جسم در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

کتاب رو فقط میشه به خاطر مجموعه ی تحقیقاتی که داخلش هست قابل خوندن دونست وگرنه نتیجه گیری ها از اون واقعا بی ربط و متفاوت با نظریه ی اصلی... ترجمه هم یک مقداری اونطوری که باید باشه نیست.
در 2 هفته پیش توسط k t
این کتاب مصداق کامل شبه علم است. حاصل به هم بافتن نظریات علمی توسط کسی که درکی از اون نظریات ندارد و بکار بردن اون نظریات در حیطه هایی که اساسا در مورد اون حیطه ها ساخته نشدن و نتیجه های بی ربط را بدون اثبات دقیق گرفتن. پر از ادعا و ایده های ذوقی ولی با روکش علم. هر کسی میخواد شبه علم رو بشناسه این کتاب و ارابه های خدایان اریش فون دنیکن رو معرفی میکنم.
در 3 هفته پیش توسط مرتضی عارف
چرت محض
در 3 هفته پیش توسط aboolfazl
جالبه خیلیا یا کتاب و نظریش را کامل رد کردن یا اینکه متعصبانه ازش دفاع میکنن تو فلسفه چیز مطلقی وجود نداره بستگی به دیدگاهت داره که بخوای چطور ازش استفاده کنی یا لذت ببری حتما که نباید یه چیزی رو رسما بپذیری
در 4 هفته پیش توسط dem...122
من این کتاب رو به زبان اصلی خونده بودم. اولا توجه کنید که این کتاب مال ۲۷ سال پیش هست و خیلی از نظریه هاش ممکنه با علم روز رد بشه. ولی خب همین که ایده های متفاوت رو مطرح میکنه جالب هست، انتظار نداشته باشید با خوندن یک کتاب که به دست یک انسان نوشته شده اسرار جهان رو درک کنید. ولی خوندنش خالی از لطف نیست
در 1 ماه پیش توسط Ram...rme