کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی هرمس و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

جهان هولوگرافیک: نظریه‌ای برای توضیح توانایی‌های فراطبیعی ذهن و اسرار ناشناخته مغز و جسم

نسخه الکترونیک کتاب جهان هولوگرافیک: نظریه‌ای برای توضیح توانایی‌های فراطبیعی ذهن و اسرار ناشناخته مغز و جسم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :


جهان هولوگرافیک آن جهانی است که هر قطعه کوچک و هر ذره آن قطعه، تمام ویژگیها و اطلاعات کل را در بر دارد، یعنی تمامی محتوای کل در هر جزء نیز مستتر است. و این به‌واقع خصلت مغز ماست که ساختاری هولوگرافیک دارد، و خاطره و درد و تجربه و برخی چیزهای دیگر را نه تنها در مغز که در هر ذره کوچک آن نیز نگهداری می‌کند. و نیز همین خصلت کلّی این جهان ماست که جهانی هولوگرافیک است.
در این کتاب، اتفاقاً بخشی هم هست که از علما و عرفای مکاتب عرفانی ایران و از شهرهای خیالی ـ مثالیِ جابلقا، جابلسا و غیره سخن می‌گوید و این که چگونه این حکیمان بزرگ به راز آن جهان، یا واقعیت دیگر یعنی نظم مستتر پی برده و گاه در صُوَرِ خیال و بینش اساطیری خود، یا در خوابها و خیالهایشان آنها را بوضوح می‌دیده‌اند.
خاصیت دیگر کتاب آن است که شاید تلنگر ناچیزی باشد به کسانی که موج مدرنیته دل و ایمانشان را شبهه‌دار کرده و غبار شک بر آن نشانده است، و نیز آنهایی که از سخنان متافیزیکی بی‌محتوا خسته شده‌اند و هنوز برای عقل و منطق انسانی احترام قائل‌اند؛ تلنگری ناچیز برای رسیدن به آگاهی‌ای هر چند محدود.

  • دسته بندی: فلسفه ، عرفان
  • ناشر: هرمس - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 4.73 مگابایت - تعداد صفحات : ۴۴۶ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب جهان هولوگرافیک: نظریه‌ای برای توضیح توانایی‌های فراطبیعی ذهن و اسرار ناشناخته مغز و جسم در فیدیبو

۲۶،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۶،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

هنوز نخوانده ام ولی از جنجالی که به پا کرده معلومه خواندنیست! متعصب نباشید!
در 2 روز پیش توسط
کتاب رو فقط میشه به خاطر مجموعه ی تحقیقاتی که داخلش هست قابل خوندن دونست در حالی که واقعا میزان واقعی بودن این تحقیقات هم باید بررسی بشه. وگرنه نتیجه گیری ها از اون واقعا بی ربط و متفاوت با نظریه ی اصلی... ترجمه هم یک مقداری اونطوری که باید باشه نیست. و کاملا بدون ریشه ی علمی و شبه علمه...و در بعضی قسمت ها با اسلام در تناقض کامل هست.
در 2 ماه پیش توسط k t
این کتاب مصداق کامل شبه علم است. حاصل به هم بافتن نظریات علمی توسط کسی که درکی از اون نظریات ندارد و بکار بردن اون نظریات در حیطه هایی که اساسا در مورد اون حیطه ها ساخته نشدن و نتیجه های بی ربط را بدون اثبات دقیق گرفتن. پر از ادعا و ایده های ذوقی ولی با روکش علم. هر کسی میخواد شبه علم رو بشناسه این کتاب و ارابه های خدایان اریش فون دنیکن رو معرفی میکنم.
در 3 ماه پیش توسط مرتضی عارف
چرت محض
در 3 ماه پیش توسط aboolfazl
جالبه خیلیا یا کتاب و نظریش را کامل رد کردن یا اینکه متعصبانه ازش دفاع میکنن تو فلسفه چیز مطلقی وجود نداره بستگی به دیدگاهت داره که بخوای چطور ازش استفاده کنی یا لذت ببری حتما که نباید یه چیزی رو رسما بپذیری
در 3 ماه پیش توسط dem...122