فیدیبو نماینده قانونی هرمس و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

جهان هولوگرافیک: نظریه‌ای برای توضیح توانایی‌های فراطبیعی ذهن و اسرار ناشناخته مغز و جسم

نسخه الکترونیک کتاب جهان هولوگرافیک: نظریه‌ای برای توضیح توانایی‌های فراطبیعی ذهن و اسرار ناشناخته مغز و جسم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

*** پیشنهاد ویژه فیدیبو با ۳۰ درصد تخفیف ***

******************************
جهان هولوگرافیک آن جهانی است که هر قطعه کوچک و هر ذره آن قطعه، تمام ویژگیها و اطلاعات کل را در بر دارد، یعنی تمامی محتوای کل در هر جزء نیز مستتر است. و این به‌واقع خصلت مغز ماست که ساختاری هولوگرافیک دارد، و خاطره و درد و تجربه و برخی چیزهای دیگر را نه تنها در مغز که در هر ذره کوچک آن نیز نگهداری می‌کند. و نیز همین خصلت کلّی این جهان ماست که جهانی هولوگرافیک است.
در این کتاب، اتفاقاً بخشی هم هست که از علما و عرفای مکاتب عرفانی ایران و از شهرهای خیالی ـ مثالیِ جابلقا، جابلسا و غیره سخن می‌گوید و این که چگونه این حکیمان بزرگ به راز آن جهان، یا واقعیت دیگر یعنی نظم مستتر پی برده و گاه در صُوَرِ خیال و بینش اساطیری خود، یا در خوابها و خیالهایشان آنها را بوضوح می‌دیده‌اند.
خاصیت دیگر کتاب آن است که شاید تلنگر ناچیزی باشد به کسانی که موج مدرنیته دل و ایمانشان را شبهه‌دار کرده و غبار شک بر آن نشانده است، و نیز آنهایی که از سخنان متافیزیکی بی‌محتوا خسته شده‌اند و هنوز برای عقل و منطق انسانی احترام قائل‌اند؛ تلنگری ناچیز برای رسیدن به آگاهی‌ای هر چند محدود.

  • دسته بندی: فلسفه ، عرفان ، پرفروش‌های هفته
  • ناشر: هرمس - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 4.73 مگابایت - تعداد صفحات : ۴۴۶ صفحه
  • شابک: 978-964-363-265-6

دانلود کتاب جهان هولوگرافیک: نظریه‌ای برای توضیح توانایی‌های فراطبیعی ذهن و اسرار ناشناخته مغز و جسم در فیدیبو

۱۴۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۴۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

دوستان عزیز اگه می خواین از مباحث روز در خصوص تفسیرهای ممکن از فیزیک کوانتوم و اصل هولوگرافیک آگاه بشید و زبانتون خوبه حتما این دو تا ویدئو رو ببینید: https://youtube.com/watch?v=GdqC۲bVLesQ https://youtube.com/watch?v=NsbZT۹bJ۱s۴ اون وقت می بینید که در محفل های علمی فیزیکدان ها خبری از این مباحث شبه علم کتاب هولوگرافی نیست.
در 2 روز پیش توسط ara...zer
لطفا یکی بگه این کتاب به زبان ساده گفته شده یا نه؟
در 2 روز پیش توسط تایماز نیازی
لطفا یکی بگه این کتاب به زبان ساده گفته شده یا نه؟
در 2 روز پیش توسط تایماز نیازی
نقد دکتر محمدرضا توکلی صابری بسیار گویاست. قبل از دریافت کتاب حتما با یک جستجوی ساده آن را یافته و بخوانید تا معنای شبه علم را بفهمید. از فیدیبو که ادعای افزایش کتابخوانی و فرهنگ را دارد عرضه چنین کتابی بعید بود.
در 3 روز پیش توسط محمدرضا م
کتابیه که شاید سر نخی باشه که بشه به یکی از بزرگترین اسرار هستی که جاذبه هست رسید. به نظرم اکثریت مخالفین این کتاب به این دلیل مخالفت می کنند که اگر مطالب آن را بپذیرند بعد مجبورند عالم غیب و به دنبال اون مطالب دیگه ای رو هم بپذیرند بنابراین راحت تر هست که از اول بزنن زیر همه چیز و راحت بشن و بگن کتاب عوامه.
در 4 روز پیش توسط امیر