کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی دفتر نشر فرهنگ اسلامی و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

شكافنده‌ی شب: مروری تحليلی بر زندگی امام محمدباقر عليه‌السلام

نسخه الکترونیک کتاب شكافنده‌ی شب: مروری تحليلی بر زندگی امام محمدباقر عليه‌السلام به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

بشارت پیامبر گرامی اسلام و تاکید امام سجاد علیه‌السلام بر عنوان "باقر"، نشان دهنده‌ی نقشی بود که محمدبن علی علیه‌السلام می‌بایست آن را ایفا می‌کرد.
امام سجاد علیه‌السلام یک نهضت بزرگ علمی را آغاز کرده بود. او تلاش داشت نظر همگان به سوی اهل‌بیت جلب شود و کسانی که خود را دانشمند و دانا می‌دانستند، پی ببرند که برای دست یافتن به علم حقیقی نیازمند شاگردی در این مکتب هستند. آن حضرت راه ژرف نگری در دین و روش درک صحیح از منابع را به مسلمانان معرفی کرد، اما رحلت زود هنگام به او اجازه نداد که این نهضت را به ثمر برساند و شاهد شکوفایی علم در بین مردم باشد.
امام محمدباقر علیه‌السلام پس از پدر، پرچم این نهضت را به دوش گرفت. هنگامی که آن حضرت به امامت رسید، حدود هشتاد سال از رحلت پیامبر گرامی اسلام می‌گذشت. در این مدت زندگی مردم دچار تغییر شده بود و آن‌ها درباره‌ی بسیاری از کارهای روزانه با "سؤال" مواجه شده بودند.

دانلود کتاب شكافنده‌ی شب: مروری تحليلی بر زندگی امام محمدباقر عليه‌السلام در فیدیبو

۲۴،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۴،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران