فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

روح گریان من: داستان واقعی یک جاسوس زن کره‌ای

نسخه الکترونیک کتاب روح گریان من: داستان واقعی یک جاسوس زن کره‌ای به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

در اتاق انتظار کثیف و تاریک متهمان نشسته بودم، نفسم بالا نمی‌آمد و منتظر اعلام مجازاتم بودم. آن بیرون و در سالنی که به دادگاه ختم می‌شد اجتماعی خشمگین پشت در موج می‌زد و من یک آن ترسیدم که نکند در را بشکنند. صدایشان مانند غرشی سهمگین برمی‌خاست و انگار دشنام‌هایشان تمام ساختمان را می‌لرزاند.
قاتل، قاتل، قاتل...
مُشتم را گره کردم و دیدم تمام بدنم می‌لرزد. داشتند به خاطر من داد می‌زدند. داشتند بر سر من داد می‌زدند.
همان حین که با شنیدن جیغ و فریادهایشان لرزه به تنم افتاده بود یاد محاکمه خائنان در دادگاه‌های خلق افتادم که بلافاصله بعد از آزادی کره از سلطه ژاپن برپا شده بودند و در مدرسه درباره‌اش خوانده بودیم. حالا می‌توانستم بفهمم آن دادگاه‌ها چقدر برای آن آدم‌ها ترسناک بوده است. با این‌که آدم‌های دیگری هم در اتاق بودند، از جمله یک پزشک، یک پرستار و سه مأمور ویژه که یک سال تمام با من زندگی کرده بودند، هرگز این‌قدر خودم را تنها ندیده بودم. احساس نزدیکی من به این آدم‌ها یا آن‌ها به من اصلاً اهمیتی نداشت؛ من بودم که باید مجازات می‌شدم نه آن‌ها. چقدر آن لحظه به بی‌گناهی و آینده‌شان غبطه خوردم و بعد درد ماتم در تمام جانم تیر کشید.
سعی کردم آیات آرامش‌بخشی از انجیل را که کشیش قبلاً برایم نوشته بود به یاد بیاورم ولی وقتی در باز شد و چهار افسر پلیس با لباس فرم آهارکشیده و نشان‌های برّاق آمدند تا من را تا دادگاه همراهی کنند، رشته افکارم از هم گسیخت.

  • دسته بندی: زندگی‌نامه ، رمان خارجی
  • ناشر: گروه انتشاراتی ققنوس - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.42 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۳۹ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب روح گریان من: داستان واقعی یک جاسوس زن کره‌ای در فیدیبو

۱۵۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۵۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

این کتاب رو ب شدت پیشنهاد میکنم واقعا ارزش خوندن داره . و ازینکه دچار احساسات مختلف میشید لذت میبرید . داستان گیرا و نثر جذابی داره واقعا
در 12 ساعت پیش توسط eng...kan
بخاطر شباهت های کیفیت زندگی در ایران و کره شمالی، با خوندن داستان یه جورایی حس نویسنده رو کاملادرک خواهید کرد. خصوصا توصیفات نویسنده از حس اولین سفر به یک کشور خارجی که فهمید چقدر کیفیت زندگی در کره شمالی پایینه و تمامی چیزهایی که تو ۲۵ سال زندگیش در رابطه با اروپا گفتن دروغ بوده!
در 14 ساعت پیش توسط mhd...ash
درباره جاسوسی یک زن کره شمالی وقتی این کتاب خواندم از کشور کره شمالی ، کره جنوبی ، اروپا و ... آشنا شدم چه کشوری هستند. متوجه شدم مردم عادی همه کشورها از یک جنس هستند وحشی نیستند و انسان های خوبی هستند و انسان های مقام دار شستشوی مغزی انسان های عادی در تمام کشور ها انجام میدند . کشور کره جنوبی فرهنگ کشورشون و ادمهاشون خیلی خوب هستند و اولین بار این کشور رو بهترین کشور از نظر فرهنگی، مردمی و ... انتخاب می کنم و یکی از بهترین کشورهای روی کره زمین هستش.
در 2 روز پیش توسط داود میرشاهی
فیدیبو جان! خوبه که خودت هم توضیحات اجمالیی راجع به نویسنده و کتابش بدی نه که فقط اطلاعاتمون رو از قسمت نظرات بدست بیاریم.
در 6 روز پیش توسط سیده فاطمه میری
این کتاب عالیه
در 1 هفته پیش توسط jak...ena