کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی دفتر نشر فرهنگ اسلامی و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

چگونه قرآن بخوانيم

نسخه الکترونیک کتاب چگونه قرآن بخوانيم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

صحبت از قرآن است. قرآنی که در هر موقع، در هر شرایط و در هر وضعی، مورد عنایت خاص پیامبر و ائمه اطهار و محور آداب و تربیتهای فردی و اجتماعی بوده و هست. قرآنی که در هیچ موقعیتی از زبان بزرگان و مربیان ما نیفتاده و همواره وِرد زبان آنان و زیباترین اندیشه آنان بوده است.
این کتاب پس از پیشگفتار و مقدمه به دو بخش تقسیم شده است. در بخش اوّل، تحت عنوان «ظاهر» مطالبی مربوط به تلاوت قرآن؛ ترتیل؛ با اندوه خواندن قرآن؛ با لحن عربی خواندن قرآن و امثال اینها آورده شده است و در بخش دوّم تحت عنوان «باطن»، مسائلی در ارتباط با باطن قرآن از قبیل تدبّر در آیات قرآن؛ فهم و تفسیر قرآن تذکر داده شده است.
برای اینکه ترجمه آیات و احادیث مندرج در این کتاب سلیس باشد، کوشش شده است از ترجمه تحت‌اللفظی و نامفهوم و ترجمه‌های پیچیده پرهیز شود، در عین حال رعایت امانت و مطابقت ترجمه با اصل و ارائه مقصود، مدنظر بوده است.

دانلود کتاب چگونه قرآن بخوانيم در فیدیبو

۲۴،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۴،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران