کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات آموخته و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

۹۰ روز اول در بازاریابی شبکه‌ای: چه درحال شروع یا شروع مجدد کسب‌وکارتان هستید

نسخه الکترونیک کتاب ۹۰ روز اول در بازاریابی شبکه‌ای: چه درحال شروع یا شروع مجدد کسب‌وکارتان هستید به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

موفقیت نتیجه درس گرفتن از شکست‌ها و اشتباه‌های گذشته است. به همین دلیل می گویند: «شکست مقدمه پیروزی است.» اما اگر ما فرصتی داشته باشیم که بتوانیم به جای درس گرفتن از اشتباهات خود، از اشتباهات دیگران درس بگیریم و آن را قطب‌نمای کامیابی‌مان قرار دهیم، آیا بهتر، سریع‌تر و راحت‌تر به موفقیت دست نخواهیم یافت؟
چه در آغاز راه باشیم و چه در حال شروع دوباره حرفه بازاریابی شبکه ای، ۹۰ روز مهمی پیش رو داریم. ۹۰ روزی که می توانیم با تکیه بر تجربیات دیگران در مسیر درست گام برداریم. ۹۰ روزی که شکست یا موفقیت بلندمدت ما در گروه نتیجه آن خواهد بود. مهم این است که شروع «درستی» داشته باشیم. تفاوتی ندارد این ۹۰ روز، اولین ۹۰ روز فعالیت ما در بازاریابی شبکه ای باشد، یا اولین ۹۰ روزی که فهمیده‌ایم باید کار را دوباره از نو و به شکل درست آغاز کنیم.
آنجل اولورا در کتاب «۹۰ روز اول در بازاریابی شبکه‌ای» نتیجه سال‌ها تجربه خود را همراه با حداکثر استفاده از ۹۰ روز اول در بازاریابی شبکه‌ای با شما به اشتراک می‌گذارد به طوری که بتوانید ابزار،مهارت، ذهنیت و نگرش لازم را برای موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای در اختیار داشته باشید. او شبیه همه ما بوده، حتی وضعیتی به مراتب بدتر از همه ما داشته و باز هم توانسته است موفقیت را از نزدیک لمس کند. پس چرا ما نتوانیم پا جای پای او بگذاریم و موفقیت را تجربه کنیم؟
آنجل اولورا نویسنده کتاب، خود در محله‌ای در لس‌آنجلس بزرگ شده که در آن گروه‌های تبهکار، پخش مواد مخدر و خشونت به وفور وجود داشته است اما او اکنون به لطف بازاریابی شبکه‌ای از نظر مالی کاملا بی نیاز است و مهمتر آنکه می‌تواند بدون نگرانی از بودن در کنار خانواده اش لذت ببرد.

  • دسته بندی: تبلیغات و بازاریابی
  • ناشر: انتشارات آموخته - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 0.52 مگابایت - تعداد صفحات : ۹۶ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب ۹۰ روز اول در بازاریابی شبکه‌ای: چه درحال شروع یا شروع مجدد کسب‌وکارتان هستید در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

یه بزرگی میگفت من قبل از بچه دار شدن هفت نظریه برای تربیت فرزند داشتم ولی الان که هفت بچه دارم هیچ نظری ندارم....حالا تفسیرش با شما
در 1 هفته پیش توسط پرویز کسایی راد
نتورک عالیه👍👍👍👍
در 3 ماه پیش توسط asg...002
خوب بود
در 8 ماه پیش توسط احمد حسین پور
چقدر مردم ما آگاه شدن :)
در 8 ماه پیش توسط mr....yar
اتفاقا نظرشون کاملا درسته
در 8 ماه پیش توسط مرضیه اقایی