کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

قتل ساقدوش

نسخه الکترونیک کتاب قتل ساقدوش به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

همان موقع رئیس گفت: «درسته، حیف که مرد متأهل این‌جا زیاد نیست که حرفم را تأیید کنه،‌ها جک؟ مثلاً چارلی هَتون. یک مر... در... بهش چی می‌گن؟»
«از من نپرس. اصلاً چه اهمیتی داره؟ تو همیشه اصطلاحات خودت را داری. قرار بود یک مهمانی مردانه راه بیندازیم نه جلسه‌ی عمومی سالانه. الان یکی را لازم داریم که شور و حالی به اوضاع بده.»
«مثل چارلی. فکر می‌کنی کدوم گوری مونده؟»
«گفت دیر می‌آد. داره کامیون را از لیدز می‌آره.»
«شاید اول رفته خونه.»
«نه، نمی‌ره. آخرین حرفی که چهارشنبه بهم زد این بود که “جک، جمعه به مهمانی پر سر و صدایت می‌آم حتی اگه مجبور بشوم دل و روده‌ی کامیون را بیرون بریزم. به لیلین هم گفته‌ام منتظرم نباشه.” نه، اول از همه می‌آد این‌جا.»
«فقط امیدوارم اتفاقی واسه‌اش نیفتاده باشه.»
«مثلاً چه اتفاقی؟»
«خب، دو بار کامیونش را دزدیده‌اند. ندزدیده‌اند؟»
جک گفت: «جورج، خیلی حرف مفت می‌زنی.» ولی خودش هم داشت نگران می‌شد. ساعت نه و نیم بود و یک ساعت دیگر دراگن تعطیل می‌شد. قرار بود چارلی ساقدوشش باشد. چه عروسی دلپذیری می‌شد اگر ساقدوشش را نیمه‌شب جایی در منطقه‌ی میدلَند با سر و صورت له و لورده پیدا می‌کردند.

دانلود کتاب قتل ساقدوش در فیدیبو

۲۴،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۴،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

جذاب نبود
در 1 ماه پیش توسط شیرین آزاد