فیدیبو نماینده قانونی نشر تیر و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

مسير پنهان: بازگشت جنگجوی صلح‌جو

نسخه الکترونیک کتاب مسير پنهان: بازگشت جنگجوی صلح‌جو به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

بارانی که در صبحگاهی خاکستری رنگ، از ابرهایی تیره فرو می‌بارید، موجب گردید تا نگاهم را از پنجره‌ای که ضربات باران بر آن ضربه می‌زد، به بیرون از اتاق مُتِلی که در آن حضور داشتم، بر جزیره اُ-آهو بیفکنم. ابرهای تیره رنگ، با حالت درونی‌ام انس گرفته بود و من همچنان میان آسمان و زمین، بدون هیچ ریشه‌ای در خاک به سر می‌بردم، و به آهستگی، از میان آن دو قلمرو می‌گذشتم...
تابستانی را که در منطقه مُلُکای، در کنارِ ماماکیا به سر برده بودم، دیگر سپری شده بود. همچنان که بر روی زمین مفروش گام برمی‌داشتم و تنها لباس زیری بر تن داشتم، لحظه‌ای از راه رفتن دست کشیدم و به چهره‌ام در آینه حمام خیره شدم.
از خود سؤال کردم: آیا به راستی تغییر یافته‌ام؟
اندام ورزشکارانه پوشیده از ماهیچه و بازمانده از دوران ورزشکاری در دانشگاهم و کارهای جسمانی شدیدی را که در مُلُکای به انجام رسانده بودم، همچنان به مانند سابق به نظرم می‌رسید. همین‌طور هم صورت آفتاب‌سوخته‌ام، با آرواره‌ای دراز و موهایی که همواره عادت داشتم بسیار کوتاه نگاه دارم و روزِ پیش، دیگر بار اصلاح کرده بودم، به همان شکل گذشته می‌نمود. یگانه چیزی که تفاوت کرده بود، حالت نگاهم بود که به نظرم تغییریافته می‌رسید. آیا سرانجام روزی خواهد رسید که من شبیه استاد و راهنمای پیرم، سقراط بشوم...؟
چند روز پیش، به محض ورودم به اُ-آهو، به دختر هفت ساله‌ام زنگ زده بودم و او نیز با صدایی بسیار هیجان‌زده به من گفته بود:«پدر! قرار است من هم درست به مانند شما سفر کنم!»

  • دسته بندی: عرفان
  • ناشر: نشر تیر - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.69 مگابایت - تعداد صفحات : ۳۱۲ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب مسير پنهان: بازگشت جنگجوی صلح‌جو در فیدیبو

۱۶۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۶۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

با سلام. این طرح روی جلد با paint انجام نشده است و یک طراح جلد اون رو انجام داده است. باز هم با نگرشی کاملا سطحی، به نوشتن یک کامنت اقدام ورزیدید؟ شما ظاهرا فقط به طرح های جلد این نشر علاقه دارید، نه به داستان های کتاب هایشان!! از طرفی، ممنونم که تا این اندازه به آثار نشر تیر علاقه دارید که به محض چاپ یک اثر از سوی این انتشارات، سریعا اظهار نظری منفی می نویسید. خیلی ممنون که ما را به این شکل تشویق می کنید! روز بخیر!
در 4 ماه پیش توسط بیژن محمدی