کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی بینش نو و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

روش تحقیق در روان‌شناسی

نسخه الکترونیک کتاب روش تحقیق در روان‌شناسی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

بی‌تردید اهمیت پژوهش و تحقیق بر ‌کسی پوشیده نیست، چراکه تحقیق و کاربرد آن می‌تواند کشور را روبه‌پیشرفت و توسعه سوق دهد و تبع آن برای مردم آن کشور رفاه و آسایش جسمانی و روانی فراهم آورد. تولید علم و تحقیق به‌منزله‌ی یکی از شاخص‌های مهم در امر پیشرفت یک کشور محسوب می‌گردد، چنانچه به‌وضوح مشخص است، امروزه کشورهای توسعه‌یافته رتبه‌ی اوّل را در تولید و گسترش علوم دارند. رابطه‌ی علم و توسعه‌ی کشور را می‌توان رابطه‌ی علّت و معلولی دوسویه در نظر گرفت؛ بدین‌صورت که تولید علم و دانش منجر به پیشرفت کشور و همچنین پیشرفت کشورها باعث می‌گردد که بودجه‌های هنگفتی به رشد علم در آن کشور قرار داده شود.
موضوعات مطرح‌شده در کتاب حاضر بدین‌صورت است که ابتدا در رابطه با تحقیق و انواع آن توضیح داده‌شده است. سپس در رابطه با علم و روش علمی که زیربنای هر تحقیق علمی است اطلاعات مختصر و مفیدی ارائه‌شده است (فصل اوّل). در فصل دوّم کتاب با به کار بردن روش گام‌به‌گام، فرایند یا نحوه‌ی انجام تحقیق علمی، مرحله‌به‌مرحله موردبحث قرارگرفته است. در این فصل که شالوده‌ی کتاب بر آن نهاده شده است، سعی بر آن شده است که نقاط ضعف کتاب‌های روش تحقیق موجود و خلأهای آن‌ها پر شود. همچنین مشکلاتی که دانشجویان در اکثر مواقع با آن مواجه می‌شوند موردبررسی قرار گیرد. نقاط قوت این کتاب در این فصل این خواهد بود که به زبان ساده شما را برای انتخاب مسئله‌ای برای تحقیق خود راهنمایی کرده و با پرورش مسئله کمک خواهد کرد که شما بتوانید موضوع خوبی را برای تحقیق خود انتخاب و آن را بررسی کنید و به‌دنبال آن به روشی نظام‌دار به گردآوری داده‌ها بپردازید؛ و با تحلیل نتایج و بحث در مورد آن‌ها موفق به تکمیل تحقیق خود شوید.

دانلود کتاب روش تحقیق در روان‌شناسی در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران