در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۴,۵۰۰ تومان
3.25 $

درباره کتاب

کتاب «دیوانگان ثروت‎ساز» اصول زندگی در دوران جدید است. دورانی که در آن از عصر انبوه‎سازی صنعتی خبری نیست و وعده‎ای داده نشده که برای اشخاص، امنیت شغلی و به تبع آن امنیت زندگی فراهم آورد. به نوعی بازگشته‎ایم به یک قرن قبل که در آن نه چندان از استخدام‎های انبوه و جامعه‎ی حقوق‎بگیر خبری بود و نه از کار بدون ریسک با حقوق سرِ ماه. مسوولیت زندگی به معنای واقعی و عیان بر دوش خودمان قرار گرفته و این ماییم که باید گلیم‎ زندگی‎مان را از آب بیرون بکشیم. باید نه مثل پدران که مثل پدربزرگان‎مان و اِی‌بسا پدران پدربزرگان‎مان زندگی کنیم که در آن هر فرد، خودش یک کارفرما و کارآفرین بود و امنیت زندگی خود و خانواده‎اش را بر عهده داشت. تکنولوژی، بار دیگر ما را به همان عصر کشانده و از حباب عصر صنعتی فاصله‎مان داده. در این میان تنها کسانی موفق خواهند بود که فنون زندگی در عصر جدید را بدانند و به کار ببندند و فکر نکنند که آسمان همیشه این رنگی‎ست. حالا قرار است هر کدام‎مان کارآفرین باشیم و کارآفرینی با تشبیه هنرمندانه‎ی دارن هاردی، شبیه سوارشدن بر قطار وحشت شهربازی‎هاست که در نهان، ریسک شیرینی در خود دارد و اوج و فرودهای‎اش همان ساختن مفهوم حقیقی و قهرمانانه‎ی زندگی برای هر فرد است.

نظرات کاربران

این کتاب عالیه
در 1 روز پیش توسط عبداله نوروزی
کتاب عالی عالی بنده به همه پیشنهاد میکنم حتما این کتاب بخون چه کار آفرین یا عادی اگر پول داشتم به تعداد زیاد از این کتاب میخریدم و به همه هدیه میدادم مثل کتاب اثر مرکب
در 4 روز پیش توسط 2figh so
این کتابو با ترجمه ی انتشارات نسل نواندیش خوندم؛اول اینکه کتاب بیشتر انگیزشیه تا کاربردی(برعکس کتابای دیگه نویسنده) ، دوم اینکه کتاب بیشتر حول کارآفرینی بحث میکنه و راهکار و مثال ارائه میده(اگرچه بدین معنی نیس که بدرد فرد غیر کارآفرین نمیخوره).با اینکه چند قسمت از کتاب خیلی بدردم خورد و نکات کلیدی یادم داد ولی درکل کتاب معمولیه و آثار بهتری نسبت به این کتاب، چه در ضمینه خودیاری و چه در کارآفرینی میشه پیدا کرد.
در 1 هفته پیش توسط soheil eshragh
کتاب بسیار خوب و مفیدیه
در 2 هفته پیش توسط ame...yam