کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات البرز و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

قدرت مدیریت فردی: هفت راهی که می‌تواند زندگی شما را متحول کند

نسخه الکترونیک کتاب قدرت مدیریت فردی: هفت راهی که می‌تواند زندگی شما را متحول کند به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

کتاب «قدرت مدیریت فردی: هفت راهی که می‌تواند زندگی شما را متحول کند» نوشته برایان تریسی ( -۱۹۴۴)، نویسنده کتاب‌های پرفروش روانشناسی کاربردی است. او همچنین تاکنون، سمینارهای متعددی با موضوعات رهبری، فروش، مدیریت استراتژیک و موفقیت برگزار کرده است.
این کتاب را ناهید اصغری به فارسی برگردانده که می‌تواند نکات کاربردی ارزشمندی در اختیار خوانندگان قرار دهد.
در مقدمه کتاب «قدرت مدیریت فردی: هفت راهی که می‌تواند زندگی شما را متحول کند» می‌خوانیم:
«تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که چرا بعضی از انسانها از بقیه موفق‌ترند، چرا بعضی از انسانها پول بیش‌تری به دست می‌آورند؟ شادتر زندگی می‌کنند و نسبت به تعداد زیادی از مردم در زمان مشابه، موفقیت بیشتری کسب می‌کنند؟
من در زندگی، آدم چندان برجسته‌ای نبودم، دبیرستان را تمام نکردم، مدتی به عنوان خدمتکار در مشاغل گوناگون کار کردم، تحصیلات و مهارت‌هایی محدود و آینده‌ای نامعلوم داشتم.
تا اینکه این سؤال به ذهنم رسید، که «چرا بعضی از انسانها موفق‌ترند؟» این پرسش زندگی مرا متحول کرد.
در طی این سالها هزاران کتاب و مقاله در مورد موفقیت و پیشرفت خوانده‌ام. به نظرم می‌رسد بیشتر از دو هزارسال است که در مورد دلایل این پیشرفت‌ها به هر روش قابل تصوری مطالبی نوشته و درباره آنها بحث کرده‌اند.
ویژگی که بیشتر فیلسوفان، معلمان و کارشناسان بر آن اتفاق نظر دارند. اهمیت مدیریت فردی است. همان‌طور که ال تامسیک، سالها پیش به طور مختصر به آن اشاره کرد: موفقیت نتیجه برنامه‌ریزی است.
سالها پیش در کنفرانسی در واشنگتن شرکت کردم. هنگام ظهر بود و من در حال صرف غذا در یک اغذیه‌فروشی در محل کنفرانس بودم.
مغازه‌ها شلوغ بود و من پشت آخرین میز خالی که یک میز چهار نفره بود، نشستم. چند دقیقه بعد مردی به همراه یک خانم جوان در حالی که سینی‌های غذایشان را در دست داشتند، وارد شدند و از قرار معلوم دنبال جایی برای نشستن می‌گشتند.
بی‌درنگ بلند شدم و از آن مرد سالخورده دعوت کردم تا کنارم بنشیند».

دانلود کتاب قدرت مدیریت فردی: هفت راهی که می‌تواند زندگی شما را متحول کند در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

یکی از بهترین کتابهایی که در زمینه بازاریابی و فروش در فیدیبو خریدم و خواندم ، این کتاب است : کتاب بازاریابی و فروش نرم افزار فروشگاهی
در 3 ماه پیش توسط ALI...I64
جالب بود خوشم اومد. اگر اموزش میداد چطور برنامه ریزی کنیم بهتر میشد
در 7 ماه پیش توسط mos...ami
خوب بود
در 8 ماه پیش توسط www...001
«زمان قابل برنامه ریزی نیست، شما تنها میتوانید خودتان را برنامه ریزی کنید.» اگه این کتاب فقط همین یک جمله رو هم واسه یاد دادن داشته باشه، رستالتش رو انجام داده!
در 10 ماه پیش توسط sahel daryaa
توسعه میکنم تا آخر بخوانید
در 11 ماه پیش توسط ehs...997