کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر چشمه و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

غول مدفون

نسخه الکترونیک کتاب غول مدفون به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

بازودربازوی هم قدم می‌زدیم. بعدش مرد غریبه‌ای سر راه‌مان سبز شد. از اهالی ده بود. نگاهش به تو افتاد و بعد جوری زل زد انگار به تماشای الهه‌ای نشسته است. یادت می‌آید، شاهدخت؟‌ جوان بود؛ اگر‌چه گمانم خود ما هم آن موقع جوان بودیم. چشم‌هاش گرد شده بود و گفت تا‌به‌حال زنی به این زیبایی ندیده است.

غول مدفون حکایت زندگی زوجی است در میان مردمی که چیزی از گذشته خود به یاد نمی‌آ‌ْورند. خود آن‌ها هم تنها یادشان می‌آید که زمانی پسری داشته اند و می‌دانند که به جست و جوی او باید پا در راه سفری سحرآمیز گذاشت.
آن‌چه در راه رخ می‌دهد، و آن‌چه با هم می‌گویند، اثری شگفت‌انگیز می‌سازد به قلم برنده جایزه نوبل ادبیات، که از ما می‌پرسد در روزگاری که همه چیز فراموش می‌شود، آیا عشق هم از یادها می‌رود؟

دانلود کتاب غول مدفون در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

زخمها شاید که با بخار فراموشی به ظاهر ترمیم شوند ولی به ناچار سر باز خواهند کرد
در 2 ماه پیش توسط مسعود هاشمی
رستاخیز مردگان mj۱۲۶@
در 4 ماه پیش توسط mho...458
من اصلا این کتاب رو دوست نداشتم. خیلی روند کندی داشت. داستانش هم اصلا جذاب نبود.
در 6 ماه پیش توسط Mar...hsm
دوستان تعریف کردن ولی من خیلی دوست نداشتم .کلیت ماجرا خوبه داستان جالبی داره ولی مثل دوتا شخصیت پیر و دچار فراموشی شده ش کشدار و گاهی خسته کننده ست. بعضی جملات و حرف ها مدام تکرار میشه. ترجمه هم ... اونقدرا عالی نیست
در 7 ماه پیش توسط هانیه علیزاده
این ترجمه واقعا قابل تامله و خوش خوان
در 7 ماه پیش توسط mah parin