کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر چشمه و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

در خدمت و خیانت زنان: گفتارهایی درباره‌ی زنان

نسخه الکترونیک کتاب در خدمت و خیانت زنان: گفتارهایی درباره‌ی زنان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

ضرورت نخست در زندگی زن، ازدواج است. عواملی گوناگون در شکل‌گیری این ضرورت نقش دارند. آسیب‌پذیری فیزیولوژیک و نیازی که جنس لطیف به حمایت و امنیت دارد، عامل ابتدایی و اولیه است. به‌نظر می‌رسد در نگاه اول حصار امن خانواده، موقعیتی آرمانی و کامل است. دختر از خانواده‌ای به خانواده‌ی دیگر کوچ می‌کند. نمی‌توان انکار کرد که این نوع نیاز، محدود به جنسیت مؤنث نیست. نوع بشر به دنبال ثبات و سکون در محدوده‌ی حفاظت‌شده‌ای به نام خانواده است. همین نیاز است که پسر و دختر را به سوی زندگی مشترک سوق می‌دهد. اما آن‌چه در این میان به تمایز جنسیتی می‌انجامد، تقدم دختر بر پسر در گرایش و علاقه به ازدواج است. دختر بنا بر نیاز اولیه‌ی خود که ریشه در ویژگی‌های جسمانی دارد، و بنا بر دلایل دیگری که ریشه در همان گستره‌ی همیشگی یعنی تاریخ دارد، عجول‌تر و مشتاق‌تر است نسبت به استقلال از خانواده‌ی اولیه و تشکیل خانواده‌ی ثانویه. درست است که امروز دیگر همه‌ی ما بر این باوریم که منطقه‌ی امن و حفاظت‌شده‌ی خانه می‌تواند ناامن‌ترین جغرافیای جهان باشد، اما با این‌همه، ازدواج همچنان برای دختر یک آرزوی اضطراری است.

دانلود کتاب در خدمت و خیانت زنان: گفتارهایی درباره‌ی زنان در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

کتاب امر واقع را به نیکی شرح می دهد . طبیعت انسانی زن ، نگرش یونگی و کهن الگوی آنیموس و امر ناخودآگاه جمعی
در 6 روز پیش توسط امیر هاشمی
البته بسیاری از مسائل رو زنان دارند که هیچ وقت به زبون نمی آورند و هر کس چه مرد چه زن ازشون بپرسه بقول معروف جزو اسرارشونه و به کسی هم بروز نمیدن ..من که این کتاب رو پسندیدم و بنظرم کتاب مستند و خوبی میاد ♥️♥️♥️
در 2 ماه پیش توسط محسن کاظمی
انتظار بیشتری از نشر چشمه داشتم. جملات بی پایه و اساس این کتاب رو این روزا پشت هر چراغ قرمزی میشه شنید. قرقره کردن کلیشه کتاب شدن لازم نداره. تنها نتیجش میشه اینکه به دست قشر ناآگاه یک به اصطلاح منبع ارجاع تفکرات بی منطقشون رو بده
در 4 ماه پیش توسط nas...egh
نویسنده این کتاب، بدون هیچ استناد و ارجاعی یک سری ویژگیهای جنسیتی برای زنان و مردان در نظر گرفته که اکثریت آنها بر اساس باور عرفی شکل گرفته. علاوه‌براین، زنان رو مقهور ویژگیهای جنسیتی می‌دونه که براشون در نظر گرفته. متاسفانه اصلا کتاب قابل استنادی نیست!
در 4 ماه پیش توسط ملیحه د
کتابی سرشار از تحریف و بی دقتی و تناقض .. استنادهایی هدفمند به یافته های منسوخ شده ی روان شناسانی قدیمی که صرفا در جهت تایید نظریات شخصی نویسنده مصادره به مطلوب شده است. کژخوانی های واضح و حیرت انگیز از منابع مورد استفاده !! ﻟﻄﻔﺎ “ ﺯﻧﺎﻥ، ﺟﻨﻮﻥ ﻭ ﭘﺰﺷﮑﯽ ” ، “ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ” ، “ ﺭﺍﺯﻭﺭﯼ ﺯﻧﺎﻧﻪ ” ، “ ﺁﻧﺴﻮﯼ ﭘﯿﮑﺮ ﻃﺒﯿﻌﯽ : ﺩﯾﺮﯾﻦ ﺷﻨﺎﺳﯽ ﻫﻮﺭﻣﻮﻥ ﻫﺎ ﻭ ﺟﻨﺴﯿﺖ ” ﻭ “ ﺟﻨﺲ ﺩﻭﻡ ” ﺭﺍ ﻫﺮﻃﻮﺭ ﺷﺪﻩ ﺑﺨﻮﺍﻧﯿﺪ تا بدانید که نویسنده چگونه از تمام این منابع ، تحریف گونه در راه رسیدن به اهداف خودش استفاده کرده !! اولین باری که از خوندن کتابی ، تا اینحد احساس خسران میکنم !!
در 4 ماه پیش توسط hil...os3