کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی آریاگهر و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

حالا این حکایت را بشنو...: حکایت‌هایی برای خوشبختی

نسخه الکترونیک کتاب حالا این حکایت را بشنو...: حکایت‌هایی برای خوشبختی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

کتاب «حالا این حکایت را بشنو... » نوشته خورخه بوکای آرژانتینی تبار است. این کتاب بیش از سه میلیون نسخه در جهان فروش داشته است و به بیش از ۱۷ زبان ترجمه شده است.
در بخشی از کتاب می‌خوانیم:
دقیقاً ساعت چهار و نیم بود که دکمه‌ی زنگ در را فشار دادم. در گشوده شد و من داخل شدم و به طرف طبقه‌ی نُهم راه افتادم. رسیدم به طبقه‌ی مورد نظر و جلوی درِ واحد منتظر ماندم. مدتی طولانی گذشت و خبری نشد. عاقبت از این بلاتکلیفی خسته شدم و زنگ درِ واحد موردنظر را فشار دادم.
مردی که در را باز کرد لباسی به تن داشت که بیننده در نظر اول فکر می‌کرد برای رفتن به پارک آن را پوشیده است؛ شلوار جین، کفش ورزشی و یک تی‌شرت به رنگ نارنجی تند. لبخندزنان گفت: «سلام.»
لبخند او به واقع دلگرم‌کننده بود. من هم در جواب گفتم: «سلام، دِمیان هستم.»
«بله، می‌دانم. چی شد، چرا این‌قدر معطل کردی تا بیایی بالا؟ گم شده بودی؟!»
«نه، اصلاً. فقط نمی‌خواستم با زنگ زدن مزاحم شوم، گفتم شاید کسی پیش شما باشد.»
سرش را به نشانه‌ی تعجب تکان داد و گفت:«نمی‌خواستی مزاحم من شوی!» و بعد گویی با خودش زمزمه کند، گفت: «پس در این‌صورت اصلاً نباید می‌آمدی...»
زبانم بند آمده بود. این دومین جمله‌اش بود که خطاب به من می‌گفت و به قول معروف هنوز چایی نخورده پسرخاله شده بود!... عجب آدم پررویی!
حال و هوای مکانی که خورخه در آن بیمارانش را می‌پذیرفت به گونه‌ای بود که من به هیچ‌وجه نمی‌توانستم به آنجا بگویم دفتر کار.

دانلود کتاب حالا این حکایت را بشنو...: حکایت‌هایی برای خوشبختی در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران