کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات نگاه نوین و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

رازهای موفقیت یک کسب‌ و کار ایرانی: یادداشت‌هایی کارآفرینانه و برای موفقیت در زندگی و کار

نسخه الکترونیک کتاب رازهای موفقیت یک کسب‌ و کار ایرانی: یادداشت‌هایی کارآفرینانه و برای موفقیت در زندگی و کار به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

من از صفر و در شرایطی کسب‌وکاری به نام مجموعه‌فروشگاه‌های امیران را شروع کردم که شاید خیلی چیزها منطقا نشان می‌داد که نباید در کسب‌وکارم موفق شوم؛ ولی بر این استدلال‌های به ظاهر منطقی غلبه کردم و نشان دادم که می‌توان منطق خود را پیش برد و به نتیجه رساند، حتی اگر همه چیز به ظاهر علیه شما باشد و از انرژی پیمودن مسیر، تهی‌تان کند.
این کتاب، آموزه‌هایی‌ست که از پیمودن این مسیر یاد گرفته‌ام و دوست دارم آن را با هموطنان عزیزم که برایم همه‌چیز هستند، به اشتراک بگذارم. تلاش کرده‌ام این مجموعه‌یادداشت‌ها بتوانند الهام‌بخش‌تان در پیمودن مسیر موفقیت و رسیدن به اهداف‌تان در زندگی باشند و قوت قلبی‌ام این است که این آموزه‎ها به من کمک کرده است و دلیلی ندارد یاری‌گر شما نباشد. پس پیشنهاد می‌کنم که این موضوعات را بخوانید و به کار ببندید و نتایج‌شان را به نظاره بنشینید. باشد که مقبول افتد و مطلوبی حاصل کند.

غلامرضا جامعی

  • دسته بندی: موفقیت
  • ناشر: انتشارات نگاه نوین - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 0.67 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۲۸ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب رازهای موفقیت یک کسب‌ و کار ایرانی: یادداشت‌هایی کارآفرینانه و برای موفقیت در زندگی و کار در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

بله با فروش اجناس چند روز مانده به تاریخ انقضا و یا انقضا گذشته هایی که دوباره تاریخ میخورن ایران دقیقا جای شماهاست
در 6 ماه پیش توسط m rg
کتاب بی نظیر بود عالی بود به دوستان پیشنهاد میکنم بخون .چکیده از گفت های دارن هاردی و رابرت کیوساکی داره تو کتابشون گفتن داره
در 6 ماه پیش توسط 2figh so
برای من کتاب بی نظیری بود. پر از تجربیات ملموس آموزشی در زمینه ی کسب و کار و مشتری مداری. با واقعیتهای بازار ایران هم به نظرم همسو بود و به شکل کاملا کاربردی نوشته شده است.
در 8 ماه پیش توسط dav...gha
با احترام به نویسنده عزیز که فرد بزرگی هستند ، کتاب بسیار ضغیف. و بی کشش و کم محتوا بود . ایشون برای نوشتن کتاب بهتر است از تکنیکهای نوشتاری و تالیف استفاده کننند تا جذابیت و کشش برای خواننده ایجاد کند . متن کتاب بار علمی و اقتصادی نداشت .
در 8 ماه پیش توسط رامتین بختیاری
یعنی واقعا تقلید ناشیانه تر از این امکان نداره طرح روی جلد کپیه طرح جلد بهترین سال زندگیه تو دارن هاردی
در 9 ماه پیش توسط ram....cs