فیدیبو نماینده قانونی نشر نیلوفر و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

جنگ و صلح: کتاب اول

نسخه الکترونیک کتاب جنگ و صلح: کتاب اول به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

جنگ و صلح را، اگر نه بزرگترین رمان عصر ما، دست‌کم یکی از بزرگترین آنها دانسته‌اند: داستانی به‌مانند جهانی که در آن شخصیتهای بسیاری هر یک با شوری خاص در افت‌وخیزند. اقیانوسی انسانی، با جریانهای بیشمار و درهم‌پیچیده که در ورای آن روحی مقتدر طوفانها می‌انگیزد و فرومی‌خواباند و باز به‌پا می‌دارد. تالستوی در جنگ و صلح از نگارش داستان زندگی خصوصی افراد به شرح و روایت جنبشهای ارتشها و ملتها می‌رسد و مسیر حرکت امواج عظیم انسانی را توصیف می‌کند که اراده میلیونها نفر در آن مستحیل شده و بر آن اثر گذاشته است.
جنگ و صلح را شعر روح روس دانسته‌اند که به صورت حماسه‌ای رنگین سروده شده است. اندیشه سرودن این حماسه از سال ۱۸۶۲ تالستوی را به خود مجذوب و مشغول می‌کند.
کتاب با توصیف دریای راکد جامعه پیش از جنگ میهنی آغاز می‌شود. صد صفحه اول با دقتی چون‌وچراناپذیر و طعنی درخور، توخالی‌بودن جامعه اشراف روسیه را بازمی‌نماید. در خلال گفتگوهای پوک و تشریفاتیِ ضیافتها و لابه‌لای بیان اندیشه‌ها و مطامع مسکین نجبا و جنب‌وجوش خوشباشان و نوشخواران احتمال جنگ نیز مطرح می‌شود و صورتها به‌تدریج جان می‌گیرند و در ذهن خواننده می‌نشینند.

  • دسته بندی: ادبیات روسیه
  • ناشر: نشر نیلوفر - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 6.15 مگابایت - تعداد صفحات : ۷۴۴ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب جنگ و صلح: کتاب اول در فیدیبو

۲۳۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۳۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

دوستان فیدیبو! واقعا به نظر خودتون خنده دار نیست که قیمت جلد گالینگور کتاب رو به عنوان قیمت اصلی زدید و مثلا خیلی لطف کردید و خط زدید دارید با نصف قیمت میفروشید؟! قیمت چهار جلد معمولی این کتاب پنجاه و پنج هزار تومنه. دیگه ان شاالله متوجه هستید که نوع جلد برای کتاب الکترونیکی‌تفاوت نمیکنه؟!🙄
در 2 هفته پیش توسط ali...mi7
ترجمه عالیه .
در 3 هفته پیش توسط mehran omidvar
واقعا دلیل این قیمت زیاد برای کتابی که نویسنده ش در قید حیات نیست و عایدی نداره ازش چیه؟ قطع نفیس هم که نیست! کتاب الکترونیکی با این قیمت نوبره والا!
در 1 ماه پیش توسط Seyed Abolfazl Mousavi
من این کتاب رو بصورت فیزیکی مطالعه کردم و واقعا ازش لذت بردم بخصوص تحلیلهای خود تولستوی لابلای داستان فوق العادست، ولی از اینا بخوایم بگذریم این مبلغ برای نسخه دیجیتالی انصافا زیاده!
در 2 ماه پیش توسط محمد دانیال عطوفی
دوستان میفرمایند این گنج قیمت ندارد! فکر میکنم کل کالاها و خدمات مملکت با همین تفکر قیمت گذاری میشوند که هرروز شاهد قیمت های عجیب هستیم در کل اگر فیدیبو برای من و امثال من که نحوه ی درست ارائه خدمات و قیمت گذاری مناسب برایمان مهم است,,اقدام کند قطعا کمکی بزرگی است ,بلکه بتوان بجای یک گنج ,,دو گنج و حتی بیشتر مطالعه نمود
در 2 ماه پیش توسط Has...ari