کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

و از آن سالها روزها گذشت : پژوهشی در زندگی حرفه‌ای و هنری مهین اسکویی

نسخه الکترونیک کتاب و از آن سالها روزها گذشت : پژوهشی در زندگی حرفه‌ای و هنری مهین اسکویی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

شناخت و کسب تجربه از زندگی حرفه‌ای و هنری پیشکسوتان هنرمند، همواره مورد توجه و دغدغه ذهنیم بوده و هست. به همین منظور و با توجه به رشته تحصیلی‌ام از یک هنرمند با ارزشِ عرصه تئاتر، نخستین کارگردان زن تئاتر ایران یعنی خانم مهین اسکویی آغاز می‌کنم.
آن‌چه در این مجموعه آمده است حاصل دو سال پژوهش و تحقیق در ارتباط با زندگی هنری زن فرهیخته و کوشای تئاتر ایران است.
با نگاه به زندگی حرفه‌ای و هنری مهین اسکویی در دوره‌های مختلف دریافتم که او همواره از اواخر دهه بیست تاکنون لحظه‌ای از حرکت و فعالیت، آن هم در راستای اعتلای تئاتر این مرز و بوم نایستاده است.
این مجموعه علاوه بر این‌که زندگی او را در ابعاد گوناگون هنری مطرح می‌کند، قابلیت‌های فردی ایشان را به‌عنوان یک زن هنرمند به ما می‌شناساند و ارزش‌های والای انسانی ایشان را ارائه می‌دهد.

دانلود کتاب و از آن سالها روزها گذشت : پژوهشی در زندگی حرفه‌ای و هنری مهین اسکویی در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران