کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات نگاه نوین و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

فقط این هفت کار را انجام بده و موفق شو

نسخه الکترونیک کتاب فقط این هفت کار را انجام بده و موفق شو به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

احتمالا استعداد و توانایی شما خیلی بیش‌تر از آن‌چیزی‌ست که می‌توانید در طول صد سال زندگی از آن استفاده کنید. همین حالا، شما تمام هوش و توانایی لازم را برای یادگرفتن هر موضوعی در جهت رسیدن به اهداف‌تان دارید. برای آن‌چه می‌توانید باشید، انجام دهید و داشته باشید به جز محدودیت‌هایی که خودتان در ذهن‌ خودتان به وجود می‌آورید، هیچ محدودیت دیگری ندارید.
در این کتاب، من یک روش ساده، کاربردی، اثبات‌شده و هفت قسمتی را با شما به اشتراک می‌گذارم که دستاوردهای خیلی بیش‌تری در چند ماه و چند سال آینده در مقایسه با دستاوردهای بسیاری از مردم در کل زندگی‌شان، برای شما به وجود می‌آورد.

برایان تریسی

  • دسته بندی: موفقیت
  • ناشر: انتشارات نگاه نوین - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 0.53 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۱۲ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب فقط این هفت کار را انجام بده و موفق شو در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

برای من که مفید نبود.
در 2 ماه پیش توسط محسن ص
تریسی یبار ۹ روش اراءه میده یبار ۷ روش اراءه میده یبار ۲۱ روش اراءه میده کلا سالی ۴ تا کتاب مینویسه که از توی همش میشه سرجمع چهارپنج تا جمع و جور کرد و بعنوان کتابای خوب اراءه داد . واقعا سالی چهارتا کتاب ، جای سوال داره !!!!
در 3 ماه پیش توسط عباس 76
شاید نظر من طولانی باشد ولی اگر بخوانید از وقت گذاشتن برای خوندن صدها صفحه بی کاربرد جلو گیری میکنید بنظر من آقای برایان تریسی فقط وفقط وفقط یک کتاب بیشتر نداره وآن هم کتاب قورباغه ات را قورت بده است و بقیه کتابهای این نویسنده تکرار مطالب همون کتاب است به شیوه های مختلف ،خوندن بقیه کتابهاش غیر ضروری است مثلا تو کتاب قورباغه ات را قورت بده روش تعیین هدف رو توضیح میده و همین روش رو تو ۱۰کتاب دیگر هم میگه مثلا روش الف ب ت و.... که اولویت بندی کارها مربوط میشه و این روش رو تو ۱۰کتاب دیگر گفته این رو منی میگم که کتابهای این آقا را زیر رو کردم به شما قول میدم اگه فقط کتاب قورباغه ات را قورت بده از این نویسنده رو بخوانید دیگه نیازی به وقت گذاشتن و پول گذاشتن برای بقیه کتابهاش رو ندارید تو بقیه کتابهاش همین مطالب رو بهش آب بسته وفقط نوشته که کاغذ پر بشه همین نظر روهم درباره تمام کتابهای آنتی رابینز دارم ایشون کتاب می نویسن ۱۰۰۰صحفه حالا به کسی که خونده میگی بیا از این هزار صفحه ای که خوندی برای ما توضیح بده فقط ۳دقیقه یا بیشتر به ۱۵دقیقه نمی کشه یعنی میخواد یه مطلب نیم خطی رو بگه ۱۰صفحه فقط آب بسته به قول یکی از دوستان برکت آبگوشت به مهموناش نیست به شیر آبه همین نظر رو درباره وین دایر و راند برن هم دارم من که زمان خودم رو صرف خوندن این کتابها صرف نمیکنم و زمان خودم رو می زارم صرف خوندن کتابهایی مثل کتاب اثر مرکب کتاب قدرت حال کتاب برتری خیفیف کتابهای آندره متیوس کتابهای جان سی مکسول جیم ران کتاب هفت عادت مردمان مؤثر و باقی کتابهای این نویسنده ونویسندگانی که در هر خطشون مطالب عمیقی نهفته است نه هر ۱۰خط یک کلمه این نویسنده ها فقط با تبلیغات مشهور شدن مگر نه چیزی برای گفتن ندارن و کلام آخر مهم چگونه انجام دادن کارها نیست اگر چگونه انجام دادن کارها مهم بود شما تاحالا موفق شده بودید مهم چطور انجام دادن این چگونه هاست بخشی از فصل دوم کتاب برتری خفیف امید وارم حقیقت گرا باشید و حقیقت گفته های من رو درک کنید هدف من توهین بعضی از دوستان نیست هدف من اینه که به شما اگه وقت گذاشتی برای کتاب خوندن کتابهایی رو بخوان که ارزش خوندن داشته باشه
در 6 ماه پیش توسط سید مهدی قبله
کتاباش خیلی تکراریه و نکات بدیهی داره ، یعنی اگه برنامه ریزی بکنی و سعی کنی بهش عمل کنی ، میتونی نخونی دیگه کتاباشو
در 9 ماه پیش توسط محسن
کتاب های زیادی ازین دست خوندم این کتاب عالیه خوندنش بسیار مفید و ارزشمنده
در 9 ماه پیش توسط kei...ven