در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۵,۹۰۰ تومان
4.00 $

درباره کتاب

داستانِ انتشارِ رمانِ آدم‌های خوشبخت کتاب می‌خوانند و قهوه می‌نوشند به نوعی با درون‌مایه ماجرایی که در دل خودِ کتاب می‌گذرد، بی‌شباهت نیست.
در رمان نیز «دایان» پس از اتفاقی تلخ همه‌چیز را برای خود تمام‌شده می‌داند، اما تصمیمی مناسب او را به روند عادی زندگی بازمی‌گرداند. آنیس مارتن‌ـ‌لوگان روان‌شناسی خوانده و مادر دو فرزند است. او که متولد ۱۹۷۹ میلادی است، هم‌اکنون در «روئن»، در شمال‌غربی فرانسه، زندگی می‌کند. مارتن‌ـ‌لوگان در این کتاب، با تکیه بر تحصیلات دانشگاهی خود، کوشیده است نشان دهد که ماتم تا چه اندازه می‌تواند انسان را ویران کند. با این‌حال او در پایان داستان ثابت می‌کند که در پسِ هر سیاهی‌ نوری می‌درخشد؛ نوری از جنس امید.

نظرات کاربران

با این که داستان خوب شروع شد و کشش نسبتا خوبی داشت، از یک کلیشه تکراری برای ادامه استفاده کرده بود و به نظرم می توانست از فضاسازی های بیشتر و بهتری برای انتقال مفاهیم استفاده کنه.
در 18 ساعت پیش توسط mna...eri
فدیبو لطفا رایگانش کن
در 24 ساعت پیش توسط فاطمه
کتاب خوبی بود ولی انقدر کوتاه بود و حوادث معمولی که توی رمان های دیگه هم مشابهش رو خوندیم، در اون سریع اتفاق میوفتاد که من فکر می کردم دارم یه فیلم سینمایی می بینم. دلیل پرفروش بودنش رو درک نمی کنم!
در 1 روز پیش توسط Moni Za
علیرغم شروع خوب و زیبای داستان، کتابی تکراری و بی محتوی است. برای کتاب اسم جذابی انتخاب شده که هیچ ربطی به موضوع کتاب ندارد. خواندن این کتاب رو به هیچکس توصیه نمیکنم.
در 1 روز پیش توسط sah...far
موفق شدم این رمان ساده ، زیبا و روان را بخوانم و تمامش کنم. انتخاب روایت اول شخص این رمان بسیار مناسب و روان و موفق بود. در حین خواندن تصویرسازی در ذهن خواننده به خوبی انجام میشد (حداقل برای من اینطور بود) . رمان پیچیدگی خاصی نداشت و به نظر من پایانش را خوب تمام کرد که کلیشه ای از آب در نیاد . تنها ایراد کوچک این رمان و من فقط ضعف کوچولویش در نشان دادن گذر زمان میدانم که میتوانست بهتر به خواننده انتقال داده بشه. مشتاقم آثار بعدی این خانم نویسنده را نیز مطالعه کنم.
در 1 روز پیش توسط رامین کرمی