فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

سهره‌ی طلایی

نسخه الکترونیک کتاب سهره‌ی طلایی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

رمان «سهره‌ی طلایی» در سال ۲۰۱۴ برنده جایزه پولیتزر در بخش ادبیات داستانی شده است. دانا تارت توسط مجله تایم در زمره‌ی صدنفر تأثیرگذار همان سال اعلام شد.
ساعت هشت و نیم صبح بود و من با قلبی که داشت می‌ترکید وارد ساختمان انبار نگهداری کالا شدم. آرواره‌ام سفت شده و دندان‌هایم به هم ساییده می‌شدند. طلوع آفتاب و شروع ساعت کاری اداره‌ها: قیل‌وقال صبحگاهی عابرهای پیاده، سرحال و شاداب. ساعت ده و پانزده دقیقه من روی زمین اتاقم در خانه‌ی هابی نشسته بودم و سرم مثل موی بافته‌شده تاب می‌خورد. کنارم روی موکت دو کیسه‌ی خرید افتاده بود؛ یک چادر مسافرتی که هرگز استفاده نشده بود؛ یک روبالشی کرم‌رنگ نخی که هنوز بوی اتاقم در وگاس را می‌داد؛ یک قوطیِ‌ پر از قرص اکسی‌کدون و مرفین که می‌دانستم باید توی توالت بیندازم و سیفون را بکشم، و نوارچسب درهم‌پیچیده که با دقت فراوان به کمک چاقوی مخصوص بریده بودم، بیست دقیقه کار درنهایت دقت و ظرافت، نبض سرانگشتانم از ترس این‌که مبادا یک وقت نقاشی آسیب ببیند، همین‌طور می‌زد. عاقبت نوارچسب از یک‌طرف باز شد، نوارچسب را با دقت و احتیاط از دور بسته‌بندی باز کردم، دستم همین‌طور می‌لرزید: اما چیزی که پیدا کردم فقط یک کتاب تمرین خط‌خطی تعلیمات اجتماعی بود (دمکراسی، چندگونگی و شما!)...

دانلود کتاب سهره‌ی طلایی در فیدیبو

۱۶۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۶۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

بعضی بخش های داستان واقعا عالی بودن به خصوص توصیف فضای داستان که در نیویورک و وگاس و آمستردام میگذره. ولی در کل متنش اگر کوتاهتر نوشته می شد خیلی جذابتر بود. به خصوص این که راوی یه حالت افسرده و ناامید داره و آدم از خوندن چند صد صفحه در مورد حس و حال مصرف مواد مخدر و الکل و... خسته میشه. به نظرم پایانش راضی کننده نبود و مسئله نقاشی تاحدی آبکی حل شد.
در 1 هفته پیش توسط hom...925
من حدودا پنجاه صفحه خوندم.ولی هنوز کشش و جاذبه ای احساس نمیکنم.به نظرم خیلی کشدار نوشته شده.به نظرتون اگر پیش برم بهتر میشه؟
در 2 هفته پیش توسط mat...zia
میشه محض رضای خدا ی اثر رایگان کنین؟
در 2 ماه پیش توسط negar reyhanian
کتابی با کلماتی قوی و ترکیباتی جدید از کلمات..خواندنش رو توصیه میکنم ....در تمام رمان برای من یکی از چیزهایی که جذاب بود واکاوی ها و دغدغه های ذهن و نگاه به دنیا از دید یک جوان نیویورکی بود ...دوستمان جالب اشاره کردن مدام در ذهنتان یک مقایسه همراه با قصه جلو می آید ما بین عرفان غرب و شرق?
در 2 ماه پیش توسط اکرم بانو
تو همین طرح تخفیف ٣٠ درصدی اول ٨ تومن بود الان شده ١٥ تومن ببخشید دقیقا چجوریه ؟؟؟ تازه قبلا هم قیمت اصلیش ١٢ تومن بود من متوجه نمیشم این بالا و پایین رفتن قیمتارو !!!!
در 2 ماه پیش توسط sadaf khd