فیدیبو نماینده قانونی ترانه پدرام و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

با فرزندان خود چگونه نباشیم: ۲۰ باید و نباید مؤثر در تربیت فرزندان

نسخه الکترونیک کتاب با فرزندان خود چگونه نباشیم: ۲۰ باید و نباید مؤثر در تربیت فرزندان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

بعضی روانشناسان اعتقاد دارند که اگر بعضی از پدر و مادرها به تربیت فرزند خود نمی‌پرداختند فرزندشان بهتر تربیت می‌شد. این نکته که پارادُکس عمیقی را با خود دارد هشدار به پدر و مادرهایی است که در مورد تربیت علمی دانشی ندارند و امر و نهی‌های تربیتی آنها مشکلات زیادی برای فرزندانشان ایجاد می‌کند.
در این کتاب کوچک به بعضی از این بایدها و نبایدها اشاره شده تا آغازی برای دسترسی به منابع بیشتر باشد.
پدر و مادرها می‌توانند با خواندن این کتاب به این باور برسند که تربیت و مهارت‌های فرزند پروری به عنوان یک دانش روز نیاز به کسب مهارت‌های خودشناسی در پدر و مادر و دست‌یابی به روش‌های ارتباط موثر با فرزندان است که باید مبتنی بر شناخت ویژگی‌های سنی و جنس و سرشت و استعداد و علائق و محیط آنها باشد. کم حجم بودن و کوچک بودن کتاب دسترسی به مطالب را آسان و کاستی‌های بسیار آن را روشن می‌سازد.

دانلود کتاب با فرزندان خود چگونه نباشیم: ۲۰ باید و نباید مؤثر در تربیت فرزندان در فیدیبو

۲۳۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۳۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران