فیدیبو نماینده قانونی انتشارات نگاه نوین و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

‌‫بهترین سال زندگی تو: روشی اثبات شده برای رسیدن به اهداف بزرگ

نسخه الکترونیک کتاب ‌‫بهترین سال زندگی تو: روشی اثبات شده برای رسیدن به اهداف بزرگ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

در این کتاب، نشان‌تان می‌دهم که چگونه در چند ماه به چیزی برسید که بقیه در کل زندگی به آن می‌رسند. اگر انگیزه و شور فراوان برای دوباره طراحی‌کردن آینده‌تان دارید، این برنامه برای شماست.
هر وقت از من درباره‌ی مهارت شماره‌ی یک برای رسیدن به موفقیت می‌پرسند، فوری جواب می‌دهم: توانایی برای مشخص‌کردن، پی‌گیری‌کردن و رسیدن به هدف‌های بزرگ.
این کتاب را دنبال کنید تا شما هم با این فرمول، به سمت به واقعیت‌رساندن رویاهای بزرگ‌، میل‌ها و اهداف هیجان‌انگیزتان حرکت کنید.
خوش آمدید. وقتی خواندن این کتاب را شروع کنید، زندگی، دیگر هیچ‌وقت مثل قبل نخواهد شد؛ با من همراه شوید.

بهترین سال زندگی‌تان مبارک!

دارن هاردی

دانلود کتاب ‌‫بهترین سال زندگی تو: روشی اثبات شده برای رسیدن به اهداف بزرگ در فیدیبو

۱۵۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۵۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

حروف و کلمات با کد هست و فارسی نیست قابل خوندن نیست
در 1 روز پیش توسط نیلوفر موسوی
من خریداری کردم ولی فقط نمونش رو دارم و خود کتاب نیست. چرا اینجوریه؟ و اینکه برای اولین خریدم جایی برای وارد کردن کد تخفیف نبود.
در 1 روز پیش توسط نیلوفر موسوی
این کتاب، کتابی است که بیشتر صفحات آن برای برنامه ریزی و نوشتاری است در واقع. اما در کل کتاب متوسطی است و توصیه من در مورد دارن هاردی؛ کتاب اثر مرکب اوست
در 3 روز پیش توسط محمدرضا
واقعا بی نظیر است
در 6 روز پیش توسط zeb...392
این کتاب عالی ترین بود .. هرچقدرم من بگم بازم تا خودتون نخونینش نمیتونین درک کنین ک چقدر عالیه ? ? واقعا مرسی فیدیبو ? تا حالا کتابای انگیزشی زیاد خوندم و از هرکدومشونم خیلی چیزا یاد گرفتم ولی اون تلنگر اون حسی ک میخواستم و این کتاب بهم داد ?? واقعا کمبودی ک حس میکردم تو زندگی رو بهم نشون داد ? واقعا زندگی رو اشتباه اومدم تا الآنش .. عالی ترین بود ?
در 6 روز پیش توسط Nastaran Zolfaghari