در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۸,۵۰۰ تومان
4.00 $

درباره کتاب

قبل از استفاده کردن از یک کامپیوتر و یا دوربین جدید، حتما راهنمای استفاده از آن دستگاه را مطالعه می‌کنید تا با مشکلی مواجه نشوید. بعد از این کار می‌توانید با خیال راحت از دستگاه استفاده کنید و مطمئن باشید که سال‌ها در خدمت‌تان است.
هرچه می‌خواهیم، در اختیارمان است تا فردی خوشحال، کارآمد و ثروتمند باشیم، تا از نعمت سلامتی لذت ببریم و زندگی موفقی بسازیم. پس چرا زندگی برخی از ما، گاه پر از بدبختی، عقده، مشکلات، یأس و افسردگی است؟ چرا به‌ندرت می‌توانیم، طعم واقعی زندگی را حس کنیم، به آرامش برسیم و خوشحال باشیم؟
خب، حتی اگر با ماشین کامل و بی‌عیب و نقصی وارد زندگی شویم، کسی هیچ کتاب راهنمایی در اختیارمان نمی‌گذارد. در مدرسه چیزی در مورد هنر زندگی به ما نمی‌آموزند. و اگر ناراحتیم، فقط به این خاطر است که ما خودمان را ناراحت کرده‌ایم. ما تنها یک‌دهم از ظرفیت و توانایی «ماشین» خود را به‌کار می‌گیریم. و هنوز هر یک از ما، دارای گنج‌های نهفته و دست‌نخورده و سرمایه‌های نامحدودی هستیم. اما هیچ‌گاه برای یاد گرفتن دیر نیست!

نظرات کاربران

به نظر من کتابش عالیه
در 1 ماه پیش توسط ami...man
کتاب خوبی هست ، ابتدای کتاب یک تعریف ساده ولی در عین حال جامع از زندگی بهتر اراءه کرده و اون رو به عنوان شاخص قرار داده و در طی کتاب سعی میکنه آدم ها رو راهنمایی کنه که با یک سری روشها به اون شاخص و میزان نزدیک بشن . نویسنده نگاه متفاوت و منطقی که به مسیر موفقیت داره . از اول هم میگه دنبال معجزه نباشین اما درخواست میکنه روش های کتاب رو امتحان کنید و نتیجه رو ببینید. بنظرم کتاب تکراری نیست . ارزش خوندن رو داره و بنظرم حتما یادداشت برداری کنید ازش.
در 1 ماه پیش توسط mah...gar
خوبه که از صبح تا شب باکلی حرفای ناخوشایند و ادمای منفی روبه رو میشیم چه اشکالی داری یه کتاب بخونیم بهمون امید بده و حالمونو خوب کنه ❤️
در 1 ماه پیش توسط asa...ar4
کتابهای فلسفی هم بگذارید...
در 1 ماه پیش توسط ثمینه
خیلی خیلی ممنونم فیدیبو تو دوباره به من کتاب هدیه دادی
در 1 ماه پیش توسط رزا زمانی