در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۴,۰۰۰ تومان
3.00 $

درباره کتاب

همه‌ی ما با مردم حرف می‌زنیم. اما مشکل اینجاست که حرف‌های اشتباهی می‌زنیم. تغییر گفت‌وگوهای دوستانه به گفت‌وگوهای کاری برای همه‌ی ما دشوار است. آیا در باز کردن سر صبحت با افراد دچار مشکل هستید؟ آیا نمی‌توانید گفت‌وگو را به درستی آغاز کنید؟ آیا در هدایت مسیر گفت‌وگو به بیراهه می‌روید؟ آیا می‌خواهید با استفاده از جملات آغازین (جملات یخ‌شکن)، مشتریان برای معرفی محصول به شما التماس کنند؟
«بیگ ال» در کتاب منحصر‌به‌فردِ «یخ‌شکنان» در کنار شماست تا «مهارتِ یخ‌شکنی» را در شما ایجاد و تقویت کند. مهارتی که موجب خواهد شد گفت‌و‌گوهای روزمره‌ی شما به منبعی بزرگ برای جذب افراد تبدیل شود. کافی‌ست آموزه‌های این رهبر بزرگ بازاریابی شبکه‌ای را درک کنید و سرلوحه‌ی کسب‌وکار بازاریابی شبکه‌ای‌تان قرار دهید.
شما به راحتی می‌توانید هر مشتری گرم یا حتی سردی را به مشتری «داغ» تبدیل کنید. اما چطور؟ «با فراگیری نحوه‌ی معرفی مؤثر کسب‌وکارتان، در قالب یک محاوره‌ی اجتماعی، با استفاده از تنها چند کلمه، با یک توالی ساده، و بدون کمترین دردسر».

نظرات کاربران

کتاب خوبی بود. به عنوان شخصی که داره کار بازرگانی می کنه نکات خوبی داشت ولی تمرکزش بیشتر روی بحث دیگه ای بود. اگه کسی در زمینه بازایابی شبکه ای کار می کنه حتما توضیه می کنم بخوندش. بچه های بیز و بادران که توی برقراری ارتباط مشکل دارن حتما بخونن.
در 3 روز پیش توسط maq...avi
فقط در مبحث بازاریابی ممکنه بدرد بخوره
در 1 هفته پیش توسط nic...a62
کتاب بسیار خوبی جهت برقرار کردن ارتباط در راستای نت ورک مارکتینگ میباشد
در 1 هفته پیش توسط جاسم برومند
راستی اگه تواین چندروزی که کتابایی گذاشتین که به درداکثریت مانمیخوردوجالب یامعروف نبود به جاش کتابایی که اوایل درطرح رایگان گذاشته بودین وکتابای خوبی بود رو دوباره میذاشتین ماراضی تربودیم
در 1 هفته پیش توسط دختر آفتاب
ترجمه ضعیفی داره. البته امکان داره متن اصلی نگارش درستی نداشته باشه چونکه نویسنده در مقدمه گفته که شاید با نگارش این کتاب راحت نباشید. در کل این کتاب به نحوه بازاریابی شبکه ای پرداخته و برای کسی که میخاد تو این زمینه کار کنه ممکنه مفید باشه.
در 1 هفته پیش توسط ebr...393