کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی ذهن‌آویز و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

چگونه خودمان را دوست بداريم: دانستن قدر و ارزش خود

نسخه الکترونیک کتاب چگونه خودمان را دوست بداريم: دانستن قدر و ارزش خود به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

داشتن عزت‌نفس، یک انتخاب است نه حق مادرزادی. آموختن اینکه چگونه خودمان را دوست بداریم، وسیله‌ای است برای رسیدن به عزت نفس و اعتماد به نفس.
برای رهایی از رفتارها و عادت‌های مسموم ویرانسازی خود، و رسیدن به عزت‌نفس تا جایی که بتوانیم سکان زندگی خود را به دست بگیریم، لازم است که خودمان را دوست بداریم.

دانلود کتاب چگونه خودمان را دوست بداريم: دانستن قدر و ارزش خود در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

@maktob_nagd کلوپ نقد کتاب
در 4 ماه پیش توسط not...vas
مزخرف بود
در 5 ماه پیش توسط الا میرا
فیدیبو جان لطفا چراغ رایگان بذارین برای کتاباتون وقتی ی کتابی رو دوس داریم رایگان بخونیم چراغو بزنیم و برامون پیامک بیاد وقتی که رایگانش کردین
در 7 ماه پیش توسط osa...aky
من این کتاب رو تهیه کردم هم صوتی و هم متنیش خیلی مفهومی و عمیقه و بدردم خورد و هم به دیگران معرفیش میکنم هم سعی دارم مطالبش رو به دیگران اموزش بدم
در 8 ماه پیش توسط حدیث معمار
تو کتابهای صوتی نقش راوی خیلی مهمه.باعث میشه ک ی کتاب رو گوش کرد یا از ادامه گوش کردن منصرف شد.معلومه خیلی سری سری خونده فقط خواسته متن کتاب تموم کنه.
در 8 ماه پیش توسط نیما کاریزما