کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات صابرین و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

اعتیاد به نت: رهایی از دام اعتیاد به اینترنت و بازیهای نرم‌افزاری

نسخه الکترونیک کتاب اعتیاد به نت: رهایی از دام اعتیاد به اینترنت و بازیهای نرم‌افزاری به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

در سالهای اخیر شیوع انواع اعتیادها در جامعه مدرن امروزی، توجه همگان را به خود جلب کرده است، از اعتیاد به مواد مخدر گرفته تا اعتیاد به پرخوری یا خرید کردن. اینک کوین رابرتس در کتاب خود اعتیادِ رفتاریِ دیگری به این فهرست روبه‌رشد می‌افزاید. مهم‌تر اینکه او ما را به درون ذهن فرد معتاد می‌برد، طوری‌که با خواندن کتاب، ضمن آشنا شدن با جزئیات شکل‌گیری اعتیاد به دنیای مجازی، بازیهای نرم‌افزاری و اینترنت، این دسته افراد را درک می‌کنیم و از این رهگذر می‌توانیم آگاهانه با آنان روبه‌رو شویم.

دانلود کتاب اعتیاد به نت: رهایی از دام اعتیاد به اینترنت و بازیهای نرم‌افزاری در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

به نظرم همین برای ترک اینترنت خوب نیست ولی میشه کمش کرد
در 1 ماه پیش توسط ras...idi
برای کسایی که خودشون این مشکل رو دارن بدرد نمیخوره و صرفا برای والدین یا اطرافیان فرد معتاد به اینترنت هست و کل مطالب مفیدش تو ۱۰ صفحست بقیش کلا داستان مراجعه کنندگانش هست.
در 5 ماه پیش توسط علیرضا
به جرات میتونم بگم چیزی که این روزها اکثر خانواده ها و افراد باید در موردش مطالعه کنن همین موضوعه. نمونه کتاب رو خوندم و واقعا از نگرشی که نویسنده به مطلب داره لذت بردم. اگه دیجی بتونه این کتاب رو هم به صورت رایگان مثل سایر کتابهایی که قبلا رایگان در اختیار مخاطبین قرار داده، منتشر کنه، خیلی عالی میشه، چراکه به موضوعی پرداخته که تو جامعه امروزی ما گریبان گیر اکثر افراده، بدون اینکه حتی خود شخص یا خانواده ازش اطلاع داشته باشن. خوندنش رو توصیه میکنم از دست ندید
در 9 ماه پیش توسط m.r...121