در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۱۰,۲۰۰ تومان
6.10 $

درباره کتاب

این کتاب رمانی است سرراست و مفرح و شگفت‌انگیز و گاه حتی قهقهه‌آور که با هوشمندی و تخیلی غنی شخصیت اصلی‌اش را ناخواسته در میانه مهمترین رخدادهای تاریخی قرار می‌دهد. آلن کارلسن سرحال سهل‌گیر و "باری به هر" جهت نمونه‌ای به یاد ماندنی به دست می‌دهد که "هیچ وقت برای شروع دیر نیست".

نظرات کاربران

کتاب خوبیه از خریدن و خواندن و هدیه دادنش پشیمون نمی‌شید.
در 1 روز پیش توسط nii....na
به نظر من خیلی کتاب خسته کننده ای هست و ارزش خوندن نداشت بعد از خواندن نصف اون تصمیم گرفتم پاکش کنم.
در 2 روز پیش توسط raf...ghi
من نمیدونم تایپیست های شما آشنایی با علائم نگارشی ندارن یا کتاب های واقعی ویراستاری نمیشن! این میزان غلط نگارشی متحیر کننده اس و متاسفانه اگر کسی به این موضوع حساس باشه کتاب خوندن براش شکنجه میشه، لطفا در انتخاب تایپیست هاتون دقت کنید
در 3 روز پیش توسط dic...k90
چرا که نه؟ داستان پیرمردی که در صد سالگی ماجراجویی و شگفتی بسیار بیشتر از هر زندگی جوان اما روزمره را تجربه میکند. آلن کارلسن پیرمرد داستان در عین عدم تلاش برای تغییر هیچ چیز خصوصا سیاست و دین شاید از بزرگترین تاثیر گذاران این دو مقوله در داستان باشد. و در عین ماجراها، برخوردها و داستان های بشدت اغراق آمیز و ساده انگارانه عجیب متوجه میشویم که واقعا در دنیای امروز چنان هم غیر عادی و غیر معقول نمی نماید. و چرا که نه؟ داستان در مورد پیرمردیست که به پذیرفتن آنچه پیش می آید عادت دارد و چون همیشه در این مسیر بدنبال راه ساده تر و زندگی راحت تر است انتخاب هایش او را به ماجرایی خارق العاده می کشاند و ما در این مسیر با فلسفه ی ساده و گاها احمقانه ی پشت مدیریت این جهان اعم از جنگ، سیاست، دین، قدرت و... روبرو میکند. پ.ن: ترجمه روان و گیراست. خواندن این کتاب زیبا رو توصیه میکنم به دوستان.
در 2 هفته پیش توسط یزدان مددجو
یک کلام عالللللی بود
در 3 هفته پیش توسط tog...mia