کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات صابرین و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

۹ گام در راه عشق و زندگی

نسخه الکترونیک کتاب ۹ گام در راه عشق و زندگی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

من باور دارم که خداوند به شما کمک می‌کند و علاوه بر این، افرادی را سر راهتان قرار می‌دهد تا شما را یاری دهند و نیز اصول و حقایقی را برایتان آشکار می‌کند که باید آنها را یاد بگیرید. کار شما این است که ضمن رعایت نه اصل موفقیت، هشیارانه به این چهار نکته هم توجه داشته باشید.
این سفری هیجان‌انگیز است که نتایجی باورنکردنی در تمام زمینه‌های زندگی برایتان به ارمغان می‌آورد. اما در این مسیر با چالش‌های گوناگونی روبه‌رو می‌شوید. با توجه به این موضوع می‌خواهم کتاب را با ذکر چند نکته مفید خاتمه دهم که سفر شما را آسان‌تر و پربارتر می‌سازد. من خود بارها شاهد مؤثر بودن این توصیه‌ها بوده‌ام. در واقع هرگاه فردی در مسیر رشد شکست خورده باشد، به علت عدم رعایت یکی از اصولی است که در این توصیه‌ها ذکر می‌کنم.

دانلود کتاب ۹ گام در راه عشق و زندگی در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

کتاب زیبایی بود.
در 9 ماه پیش توسط mo6...273
متوجه نشدم تخفیف داشت یا نه ولی کتاب رو خریدم، جالب بود
در 10 ماه پیش توسط sange sabur