فیدیبو نماینده قانونی نشر ثالث و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

آدلف

نسخه الکترونیک کتاب آدلف به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

وسعت مفاهیم و منظرهای روانشناختی رمان آدلف چنان حیرت‌آور است که صاحبنظران به‌حق بنژامن کنستان را پیشگام رمان روان‌شناختی نو نامیده‌اند.
آدلف را سفاکانه‌ترین و تلخ‌ترین رمان عشقی نیز خوانده‌اند، زیرا کنستان در آن عمیق‌ترین و صادقانه‌ترین احساسات و شورانگیزترین بستگی‌های عاطفی را تجزیه ‌و ‌تحلیل می‌کند و نشان می‌دهد که چگونه در گذر زمان این احساسات و بستگی‌ها رنگ می‌بازند.
آدلف یک ضد قهرمانِ ازخودبیگانه است که عاشق زنی ده سال از خودش بزرگ‌تر می‌شود. آدلف هم خودشیفته است و هم طبیعتی ضعیف دارد، هم بزرگ‌منش است و هم قدرت ندارد رشته‌های عاطفی میان خود و زنی را که دیگر دوست ندارد، پاره کند. عشق آرمانی و زیاده‌خواهی النور نیز زیر ذره‌بین کنستان قرار می‌گیرد.
آدلف شاهکار روان‌شناسی عشق است که تراژدی عدم امکان برقراری ارتباط راستین میان انسان‌های عاشق را به نمایش می‌گذارد.

  • دسته بندی: ادبیات فرانسه
  • ناشر: نشر ثالث - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 0.6 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۳۶ صفحه
  • شابک: 978-964-380-616-3

دانلود کتاب آدلف در فیدیبو

۱۴۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۴۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

کتاب جالبی بود ...ماجرای عشقای سطحی و زود گذر در مقابل وابستگی عمیق عاطفی ...
در 22 ساعت پیش توسط gha...966
بهترین و جالب ترین کتاب نوشته شده تو حوزه روانشناختی بود ک دیده بودم، ظاهرن ایشون رو پدر این حوزه هم می دونن.. رمان جالب درباره عشق، زمان، تعقل، تردید، وارستگی، جدایی و شاید دوباره عشق.. ب نظر قسمت هاییش سانسور شده بوده، البته جا داره از مترجم ب طور ویژه تشکر کرد، جملات کمی تا حدودی سنگین ولی گیرا هستن، ب گونه ای ک انگار ن انگار ترجمس ب نظرم مطالعش برای هر زوج جوونی واجبه.. موفق باشید
در 1 ماه پیش توسط سید مهدی سیدی پور
شدیدترین احساسات در برابر شرایط گریزناپذیر رنگ می بازند ، بیهوده می کوشیم لجوجانه به ندای قلبمان گوش کنیم ، محکومیم دیر یا زود از عقل اطاعت کنیم ، کتاب بسیار زیبایی بود
در 2 ماه پیش توسط frf...ani
کتاب خوبیه. خیلییی حرف های اموزنده داره
در 2 ماه پیش توسط Nargues
دقیقا نمی دونم چه کسی این کتاب رو به سینمای ایران داده چون خیلی از فیلم های ما داره بر مبنای این کتاب نوشته میشه ولی باید گفت که این یک حقیقت غیر قابل انکار در حالات موقتی ماست که به اشتباه اون رو عشق میگیم ! به هر حال خوندن این کتاب میتونه برای خیلی از ما ها مفید باشه!
در 2 ماه پیش توسط داوود