کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات دانشگاه تهران و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

تغذیه برگی: اصول علمی و عملیات مزرعه‌ای

نسخه الکترونیک کتاب تغذیه برگی: اصول علمی و عملیات مزرعه‌ای به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

🔶🔸 با وارد کردن کد تخفیف 4u می‌توانید این کتاب را با 20٪ تخفیف خریداری کنید. 🔸🔶
تغذیۀ برگی یک راهکار مورد استفادۀ گسترده­ در تغذیۀ گیاه و با اهمیت روبه­رشد در سطح جهانی است. هرچند پاسخ­های گیاهی به محلول­پاشی برگی متغیر است و بسیاری از اصول تغذیۀ برگی به­طور کامل شناخته نشده­اند، اما استفاده درست و منطقی از کودهای برگی ضمن سازگاری بیشتر با محیط زیست، هدفی هم سو با کاربرد خاکی کود دارد. هدف از این کتاب، ارائۀ اطلاعات به­روز­ شده و شفاف­سازی اصول علمی تغذیۀ برگی و پاسخ­های گیاهی با اشاره به عوامل زیست­محیطی، فیزیولوژیکی و فیزیکوشیمیایی است. در این راستا اطلاعات به­دست آمده از تحقیقات، آزمایش­های مزرعه­ای و مطالعات مشاهده­ای و همچنین پیشرفت­های فرمولاسیون و روش­های کاربردی بحث شده است.

دانلود کتاب تغذیه برگی: اصول علمی و عملیات مزرعه‌ای در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

بسیار خوب امید امیدوارم کتاب های جدیدتر و کاربردی بیشتر بگذارید
در 7 ماه پیش توسط has...esh