کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات دانشگاه تهران و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

بیماری‌های قارچی ماهی

نسخه الکترونیک کتاب بیماری‌های قارچی ماهی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

قارچ­های بیماری­زا، قارچ­هایی که به عنوان یک منبع غذایی از بافت زندۀ موجودات مختلف استفاده می­کنند. قارچ­های انگلی علت بیماری در گیاهان، حیوانات و انسان می­باشند. بسیاری از این قارچ­ها از دستۀ قارچ ناقص هستند، چرا که آنها تنها تولید­مثل غیرجنسی دارند. ساختار یک قارچ انگلی شامل: رشته­های چند سلولی منشعب (هایف) از میسلیوم می­باشد. قارچ انگلی، اسپورهایی در اندازه­ها و اشکال مختلف را تشکیل می­دهد. تغذیۀ اجباری قارچ انگلی تنها مصرف بافت زنده است و در محیط­های تغذیه مصنوعی رشد نمی­کند. در میان قارچ­های انگلی گوناگون، برخی عمدتاً از مواد آلی حاصل از پوسیدگی بافت (ساپروفیت) تغذیه می­کنند اما همچنین می­تواند انگل بافت­های زنده هم باشند.
از آنجا که بیشتر قارچ­های گندیده­خوار، انگل اختیاری هستند و بیشتر قارچ­های انگلی نیز گندیده­خوار اختیاری به­حساب می­آیند، لذا مسائل مربوط به بیماری­های قارچی، بسیار پیچیده است.

دانلود کتاب بیماری‌های قارچی ماهی در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران