کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات مدرسه و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

ارائه مطالب پیشرفته Advanced PowerPoint (نسخه PDF)

نسخه الکترونیک کتاب ارائه مطالب پیشرفته Advanced PowerPoint (نسخه PDF) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

امروزه استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات و ارتباطات در آموزش و یادگیری به معنای تولید دانش توسط فراگیر، به روز نمودن اطلاعات و منابع تدریس و تسهیل کننده ارتباطات برای فراگیران است. تبادل اطلاعات و دانش نوین نزدیکی ملت‌ها را موجب گردیده و همین امر در آینده نزدیک تغییرات اساسی در دانش و فناوری بوجود می‌آورد.
بسیاری از کشورهای در حال توسعه جهت زندگی در جامعه اطلاعاتی؛ به دلیل پاسخ نبودن روش‌های سنتی آموزش به نیاز فراگیران، تغییر در برنامه‌ریزی آموزشی را در سرلوحه کار خود قرار داده‌اند. بنیاد ICDL جهت رسیدن به اهداف زیر گام‌های اساسی بردارد:

ترویج و توسعه سواد رایانه‌ای در بین اقشار جامعه
افزایش و بهبود بهره‌وری کارمندان
تسهیل عضویت همه افراد در جامعه اطلاعاتی
گسترش تولید علم از طریق توسعه جنبش نرم‌افزاری

دانلود کتاب ارائه مطالب پیشرفته Advanced PowerPoint (نسخه PDF) در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران