کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی کتاب سده و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

شبح شوخ‌طبع : هفده داستان طنزدرباره‌ی اشباح

نسخه الکترونیک کتاب شبح شوخ‌طبع : هفده داستان طنزدرباره‌ی اشباح به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

شبح شوخ‌طبع از شخصیت‌های دوره‌ی مدرن است. در ادبیات دوره‌ی باستان، اشباح خودشان را خیلی جدی می‌گرفتند و اصرار زیادی داشتند که وقتی به فردی از آدمیان افتخار می‌دهند و بر او ظاهر می‌شوند طرف بی‌چون‌وچرا وحشت کند و رعشه به تنش بیفتد. وقتی شبحی به اتاقی پا می‌گذاشت، آدم‌ها باید از جا بلند می‌شدند و اگر کوتاهی می‌کردند، تیره‌ی پشتشان به لرزه می‌افتاد و غفلتشان را یادآوری می‌کرد.
شبح‌ شوخ‌طبع مدرن همه‌چیز را به مسخره می‌گیرد، از ارواح پیر و ازمدافتاده گرفته (علاقه‌ی زیادی دارد سربه‌سر این ارواح بگذارد) تا بیماری‌های روحی‌روانی که این‌ روزها زیاد اتفاق می‌افتد. شبح مدرن اشباحی را که در زمینه‌ی کارشان مهارت ندارند دست می‌اندازد و با آدم‌هایی که از اشباح می‌ترسند حسابی تفریح می‌کند. ترس‌های گذشته‌ی آدم‌ها را پیش چشمشان می‌آورد و از زهره‌ترک کردنشان لذت می‌برد، بیهودگی و پوچی‌شان را توی سرشان می‌کوبد، و در حالی ‌که به او می‌خندند به شکلی جادویی راهکار جدیدی برای ترساندنشان پیدا می‌کند.
شبح امروزی از شیوه‌های قراردادی رایج متنفر است و تنها وقتی از روش‌های قدیمی بهره می‌گیرد که بخواهد نشان دهد پیشینه‌اش به کجا برمی‌گردد.
شبح شوخ‌طبع نه‌تنها به‌روز و مدرن است، بلکه به‌طور مشخصی آمریکایی است. طبیعی است که اشباح با ملیت‌های دیگر هم وجود دارند، اما شبحی که میزبانش یا خودش را سر کار می‌گذارد اصل‌ونسبش یانکی است. طنز زیرکانه، خلق تناقض‌های مضحک، تمایل به خندیدن به خود و دیگران، و به تمام این‌ها جنبه‌ی غیرمادی بخشیدن، همه از مشخصه‌های آمریکایی‌ها است و اصالت واقعی‌اش نیز حفظ‌ شده است.
امروز شبح‌ها به‌جای ردای سفید، لباس‌های رنگارنگ می‌پوشند و همچنان که اسکلتشان را تکان می‌دهند زنگوله‌های خنده‌دارشان را به صدا درمی‌آورند. شرط می‌بندم هر کس این کتاب را بخواند، هر چقدر هم بدخلق و ترش‌رو باشد، در پایان نسبت به شبح‌ها احساس محبت خواهد داشت!

  • دسته بندی: داستان کوتاه ، ادبیات انگلیس
  • ناشر: کتاب سده - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.82 مگابایت - تعداد صفحات : ۳۲۳ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب شبح شوخ‌طبع : هفده داستان طنزدرباره‌ی اشباح در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

داستانهای بسیار جذاب و زیبایی بودن و از خوندنشون بی نهایت لذت بردم.
در 8 ماه پیش توسط Z S M
در بخش دسته بندی برنامه فیدیبو قبلا بخش طنز نیز وجود داشت که از طریق آن به راحتی می شد به عنوان کتابهای طنز دسترسی پیدا کرد اما گویا به تازگی بخش طنز از دسته بندی کتب حذف شده ای کاش دوباره بخش طنز را در دسته بندی قرار می دادید
در 10 ماه پیش توسط لاله
قشنگه و جالب 😃 ولی خوب اگه رایگان بشه خیلی بهتره
در 10 ماه پیش توسط YASAMIN *****i
mareke🙌🏻♥️😍
در 10 ماه پیش توسط bookhead
لطفا در طرح رایگان قرارش بدین
در 11 ماه پیش توسط clo...731