کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات مدرسه و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب جامع آزمایشگاه شیمی (نسخه PDF)

نسخه الکترونیک کتاب کتاب جامع آزمایشگاه شیمی (نسخه PDF) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

🔶🔸 با وارد کردن کد تخفیف 4u می‌توانید این کتاب را با 20٪ تخفیف خریداری کنید. 🔸🔶
در مجموعه حاضر سعی شده است آزمایش‌ها با مواد شیمیایی و وسایل آزمایشگاهی قابل دسترس در ساده‌ترین آزمایشگاه‌های مدارس، طراحی شود. همچنین به بخش نکات ایمنی در انجام آزمایش و پسماند مواد توجه ویژه شده است.
آزمایش‌ها در دو قالب: آزمایش‌های نمایشی و آزمایش‌های کمی است. آزمایش‌های نمایشی جهت شروع تدریس در کلاس درس وآشنا شدن فراگیران با موضوع تدریس به وسیله یک آزمایش تنظیم شده است که معمولا کوتاه و با وسایل کم می‌باشد. اما در آزمایش‌های کمی، هدف آموزش مهارت‌های عملی در آزمایشگاه، افزایش درک دانش‌آموزان با مفهوم علم شیمی و کاربرد آن، توانایی حل مسئله و آشنایی با روش تفکر علمی است.

دانلود کتاب کتاب جامع آزمایشگاه شیمی (نسخه PDF) در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران