در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۶,۵۰۰ تومان
4.25 $

درباره کتاب

نیاز­های روحی و جسمی انسان، باید در مسیر سالم و پاک اسلامی و انسانی پاسخ داده شود؛ پاسخ که در مسیر فطرت آدمی و طبیعت انسانی باشد؛ نه بر خلاف مسیر فطرت و طبیعت حیوانی.
یک جوان که مملو از شور و نشاط جوانی است، باید برای زندگی آینده خود، با دوراندیشی و باریک بینی، برنامه ریزی جامع و کاملی داشته باشد که او را از هرگونه انحراف و خطایی باز دارد.
متاسفانه در جامعه­ی اسلامی، روابط غیراخلاقی و نامشروع بین دختر و پسر(گفتگو و رابطه های تلفنی پنهانی، اینترنتی و...)دیده می شود که اغلب جوانان عزیز از آثار و عواقب شوم آن بی خبر هستند و بدون هیچ شناختی به این روابط روی می آورند. در این کتاب سعی شده است که به عوامل ایجاد این گونه روابط اشاره شود و با بیان ویژگی های این روابط، آثار و عواقب فراوانی که بر این دوستی ها و روابط نامشروع مترتّب است، روشن تر گردد.
از جمله عوامل ایجاد این روابط تهاجمات فرهنگی غرب است. نیرنگ دشمنان بر این است که جامعه­ی اسلامی را به بی بندوباری و بی دینی بکشانند و روحیه­ی معنوی حاکم بر آن را از بین ببرند. برنامه ریزی دشمنان اسلام بر این است که از طُرُق مختلف کشور اسلامی را زمین گیر و ناتوان سازند و با فساد و فحشاء و رواج بی دینی،کشورهای اسلامی را به ناتوانی بکشانند.

نظرات کاربران

بد نبود
در 3 هفته پیش توسط mil...ade