کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات مینوفر و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

روان درمانی مثبت گرا در افسردگی

نسخه الکترونیک کتاب روان درمانی مثبت گرا در افسردگی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

رویکرود روانشناسی مثبت با انتقاد از سایر رویکردها مبنی بر تمرکز بر ناتوانیهای انسان و نقطه ضعفهای او و همچنین آسیب شناسی انسان و عدم ارایه الگوی مثبت برای زندگی ارزشمند و دیدی مثبت به انسان و تواناییها ی او، انسان را به امید، خردورزی، خلاقیت، آینده نگری، جرات، مسئولیت و پشتکار رهنمون ساخته است (سلیگمن و میهالی، ۲۰۰۰). روانشناسی مثبت نگر در جهت سلامت ذهنی و بهزیستیو شاد زیستن گام بر می دارد. بنابراین ازانجایی هدف درمانهایی روانشناختی در جهت بهبود کیفیت زندگی و ریشه کن کردن افکار غیرمنطقی بیماران افسرده می باشد، لذا کتابی که از نظر خواننده می گذرد به اثر بخشی آموزش روانشناسی مثبت بر کیفیت زندگی و افکار غیر منطقی بیماران افسرده می پردازد.

دانلود کتاب روان درمانی مثبت گرا در افسردگی در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

شاد زیستن را آموختم
در 11 ماه پیش توسط امیرارتا سلیمی