کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی ترانه پدرام و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

اگر فرزند توانمند و اجتماعی می‌خواهید (آموزش مهارت‌های رفتاری)

نسخه الکترونیک کتاب اگر فرزند توانمند و اجتماعی می‌خواهید (آموزش مهارت‌های رفتاری) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

مهارت اجتماعی به مجموعه‌ی رفتارهای فراگرفته‌ی قابل قبولی گفته می‌شود که فرد را قادر می‌سازد با دیگران رابطه‌ی موثر داشته و از عکس‌العمل‌های نامعقول اجتماعی خودداری کند. جالب است بدانیم که حتی وقتی با کسی قطع ارتباط می‌کنیم نوعی ارتباط برقرار کرده‌ایم.
هر فرد برای زندگی موفّق در یک جامعه، علاوه بر مهارت‌های فردی به مهارت‌های دیگری نیاز دارد که از آن به نام مهارت‌های اجتماعی یاد می‌کنند.
روبه رو شدن با دیگران و جرئت ابراز وجود و بیان نظر و احساس خود و دفاع منطقی و محترمانه از آن‌ها، و توانمندی در ردّ درخواست‌های نا به جا، و تأیید تعریفی که سزاوار آن هستیم از مهارت‌های اجتماعی محسوب می‌شود.

دانلود کتاب اگر فرزند توانمند و اجتماعی می‌خواهید (آموزش مهارت‌های رفتاری) در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

کتاب خوب و مفیدی هست که مهارت های اجتماعی شدن رو آموزش میده
در 9 ماه پیش توسط zey...391