کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات نیستان و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

رخصت مرشد : خراسان - قصه‌های پهلوانی (جلد دهم)

نسخه الکترونیک کتاب رخصت مرشد : خراسان - قصه‌های پهلوانی (جلد دهم) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

سلطان ابوسعید بسیار تلاش می‌کند تا مردم او را به عنوان پادشاه ایرانی قبول کنند. تمام تلاش‌هایی که او برای احیای سنت‌های ایرانی می‌کند، برای این است که مردم خاطره اجداد مغولی‌اش از یاد ببرند و او را به عنوان ایرانی بپذیرند.
ابواسحاق، دبیر ایرانی و دانشمند سلطان نیز که همواره در این میهمانی خصوصی حضور داشت، سخنِ ناتمام امین‌الدین را قطع کرد و گفت:
- اما به اعتقاد من سلطان بر سر دو راهی سختی سرگردان است. او از یک سو، همان‌طور که امین‌الدین به درستی گفت، شیفته‌ فرهنگ و تمدن ایرانی شده و می‌خواهد خود را سلطانی ایرانی معرفی کند و از خوی توحش و بی‌دانشی مغولان بیزار و گریزان است و از طرف دیگر، نژاد و خون مغولی که در رگ‌هایش جریان دارد و از آن مهم‌تر سرداران و شاهزادگان مغولی که احاطه‌اش کرده‌اند و مدام در گوشش زمزمه می‌کنند که نژاد مغول قوی‌ترین و برترین نژاد بشر است، او را به سمت مغولان می‌کشاند.
امین‌الدین به نرمی‌ گفت:
- برادران به اشتباه نرویم، علت جمع شدن و گفت‌وگوی ما در این جلسات برای این نیست که بخواهیم شخصیت سلطان را از همه‌ جهات تحلیل و بررسی کنیم.

دانلود کتاب رخصت مرشد : خراسان - قصه‌های پهلوانی (جلد دهم) در فیدیبو

۲۶،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۶،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران