کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات مینوفر و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

گیاهان کاربردی

نسخه الکترونیک کتاب گیاهان کاربردی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

گیاهان با کاربرد وسیع از دیرباز در زندگی انسانها نقشی غیر قابل انکار داشته‌اند. با تمام کاربردی که برای مجموعه گیاهان متصور است هستند انواعی که نسبت به دیگران دارای کاربردهای گسترده‌تری هستند و گیاهان کاربردی نام می‌گیرند. در این تقسیم بندی غالبا گیاهان زراعی و صنعتی وارد نمی‌شوند. گیاهان زراعی با ارقام قابل کشت متعدد موضوع کتابهای بسیاری قرار گرفته است و در این نوشتار از این گروه نامی ‌برده نشده است. گیاهان دارویی نیز سالهاست در طب سنتی و توسط مردم و در سالهای اخیر به صورت صنعتی مورد کشت و پرورش قرار گرفته است. در مورد این گروه از گیاهان نیز منابع متعدد معتبری قابل استفاده است. در این کتاب تلاش شده است که به بررسی مشخصات و کاربردهای گروهی که کمتر به آنها توجه شده است اعم از گیاهانی که تولید رنگ، الیاف، روغن، نشاسته، مواد دور کننده حشرات و ادویه می‌کنند پرداخته شود.

دانلود کتاب گیاهان کاربردی در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران