فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۳۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

قصه های چهارده معصوم (جلد دوم) - نسخه صوتی

کتاب قصه های چهارده معصوم (جلد دوم) - نسخه صوتی

نسخه الکترونیک کتاب قصه های چهارده معصوم (جلد دوم) - نسخه صوتی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصبکنید.

۷۰٪ تخفیف برای خرید اولی ها با کد: digikala9

درباره کتاب قصه های چهارده معصوم (جلد دوم) - نسخه صوتی:

بازخوانی و بازنویسی داستان‌‌های برجا مانده از ائمه معصوم(ع) یکی از سنت‌‌های کهن در ادبیات فارسی است. در طول قرن‌‌های گذشته ادیبان ایرانی داستان‌ها، احادیث، روایات و حکایت‌‌های نقل شده از ائمه(ع) را به صورت‌های گوناگون منظوم و منثور بازگو کرده‌اند و این سنت تا سال‌های معاصر و ادبیات نو ادامه داشته است.
کتاب گویای داستان‌‌های چهارده معصوم بر پایه همین سنت و بر مبنای متن کتاب قصه‌‌های خوب برای بچه‌‌های خوبنوشته مهدی آذریزدی تولید شده است.
مهدی آذر‌یزدی در این کتاب که شامل ۳۸ داستان است، از ده‌‌ها منبع مختلف داستان‌هایی اخلاقی را بر پایه زندگی ائمه معصوم(ع) برگزیده و برای مخاطبان کودک و نوجوان و با ادبیات منحصر به فرد متعلق به آنها بازنویسی کرده است. این کتاب تاکنون بارها تجدید چاپ شده است.
آذریزدی داستان‌‌های این کتاب را در طول سالیان متمادی نگاشته است و آن‌گونه که خود در مقدمه کتابش می‌گوید هر آنچه از بازنویسی داستان‌های معصومان(ع) در اختیار داشته در این کتاب گردآوری کرده است.
ویژگی منحصر به فرد این کتاب در وهله نخست پایبندی نویسنده به حقیقت ماجرای داستانی است تا جایی که او در هیچ کجای داستان‌‌های خود سعی نکرده تخیل داستانی یا هنر نویسندگی را بر حقیقت روایت داستانی چیره کند و این موضوع به خلق اثری داستانی منجر شده است که بیش از هر چیز متکی و پایبند به واقعیت منابع و روایت‌های تاریخی نقل‌شده است.
از سوی دیگر آذریزدی در این کتاب با زبانی ساده و بهره‌‌گیری از عبارات و اصطلاحات شیرین متناسب با مخاطب کودکان و نوجوانان و نیز با بهره‌‌مندی از زبان عامه‌‌پسند فارسی داستان‌هایی را خلق کرده که لذت خوانش آنها پس از گذر سالیان دراز کماکان برای مخاطبان باقی مانده است.
کتاب گویای قصه‌‌های چهارده معصوم(ع) با صدای مسیحا برزگر تولید شده است، صدایی نام‌آشنا برای مخاطبان کتاب‌‌های گویا که فراز و فرودهای آن به خوبی می‌‌تواند به فضا‌سازی و شخصیت‌پردازی داستان از منظر لفظ و بیان کمک کند.
این کتاب همچنین برای شنوندگان خود موسیقی برگرفته از آلبوم گفت‌وگوی نی و عود استاد حسن کسایی را برگزیده است.
مهدی آذر‌یزدی در سال ۱۳۴۳ به سبب نگارش کتاب قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب جایزه سازمان جهانی یونسکو را از آن خود کرد. او همچنین در سال ۱۳۴۵ برای نگارش کتاب‌های قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب و قصه‌های تازه از کتاب‌های کهن جایزه کتاب سال را به خود اختصاص داد. کتاب‌های او از طرف شورای کتاب کودک نیز کتاب برگزیده سال شده‌اند. او در سال ۱۳۷۹ به سبب نگاشتن داستان‌های قرآنی و دینی، خادم قرآن شناخته شد.

چرا فیدیبو؟


خرید کتاب با بیش از ۵۰ درصد تخفیف.
در محتویات کتاب جستجو کنید.
نوع و اندازه فونت کتاب را تغییر دهید.
پس زمینه کتاب را برای مطالعه در شب یا نور کم تنظیم کنید.
کنار صفحه‌ها یادداشت بگذارید و بخش‌های مهم را هایلایت کنید.

اپلیکشن و نرم افزار کتابخوان فیدیبو
Fidibo iOS
Fidibo Android
Fidibo Windows

۱۳۰۰۰+

کتاب

در شبکه بزرگ دوستداران کتاب فیدیبو به دوستانتان کتاب هدیه دهید ونظرات دیگران را درباره جدیدترین و پرطرفدارترین کتاب‌ها بخوانید

۱،۵۰۰،۰۰۰+

دانلود رایگان اپلیکیشن

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۳۰۰+

ناشر

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت خود، کتاب های بهترین ناشران ایرانی را قانونی بخوانید

کسانی که کتاب قصه های چهارده معصوم (جلد دوم) - نسخه صوتی را از فیدیبو خریده‌اند، کتاب‌های زیر را نیز خریده‌اند.