کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

قصه های چهارده معصوم ۲ - نسخه صوتی

نسخه الکترونیک کتاب صوتی قصه های چهارده معصوم ۲ - نسخه صوتی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی:

بازخوانی و بازنویسی داستان‌‌های برجا مانده از ائمه معصوم(ع) یکی از سنت‌‌های کهن در ادبیات فارسی است. در طول قرن‌‌های گذشته ادیبان ایرانی داستان‌ها، احادیث، روایات و حکایت‌‌های نقل شده از ائمه(ع) را به صورت‌های گوناگون منظوم و منثور بازگو کرده‌اند و این سنت تا سال‌های معاصر و ادبیات نو ادامه داشته است.
کتاب گویای داستان‌‌های چهارده معصوم بر پایه همین سنت و بر مبنای متن کتاب قصه‌‌های خوب برای بچه‌‌های خوبنوشته مهدی آذریزدی تولید شده است.
مهدی آذر‌یزدی در این کتاب که شامل ۳۸ داستان است، از ده‌‌ها منبع مختلف داستان‌هایی اخلاقی را بر پایه زندگی ائمه معصوم(ع) برگزیده و برای مخاطبان کودک و نوجوان و با ادبیات منحصر به فرد متعلق به آنها بازنویسی کرده است. این کتاب تاکنون بارها تجدید چاپ شده است.
آذریزدی داستان‌‌های این کتاب را در طول سالیان متمادی نگاشته است و آن‌گونه که خود در مقدمه کتابش می‌گوید هر آنچه از بازنویسی داستان‌های معصومان(ع) در اختیار داشته در این کتاب گردآوری کرده است.
ویژگی منحصر به فرد این کتاب در وهله نخست پایبندی نویسنده به حقیقت ماجرای داستانی است تا جایی که او در هیچ کجای داستان‌‌های خود سعی نکرده تخیل داستانی یا هنر نویسندگی را بر حقیقت روایت داستانی چیره کند و این موضوع به خلق اثری داستانی منجر شده است که بیش از هر چیز متکی و پایبند به واقعیت منابع و روایت‌های تاریخی نقل‌شده است.
از سوی دیگر آذریزدی در این کتاب با زبانی ساده و بهره‌‌گیری از عبارات و اصطلاحات شیرین متناسب با مخاطب کودکان و نوجوانان و نیز با بهره‌‌مندی از زبان عامه‌‌پسند فارسی داستان‌هایی را خلق کرده که لذت خوانش آنها پس از گذر سالیان دراز کماکان برای مخاطبان باقی مانده است.
کتاب گویای قصه‌‌های چهارده معصوم(ع) با صدای مسیحا برزگر تولید شده است، صدایی نام‌آشنا برای مخاطبان کتاب‌‌های گویا که فراز و فرودهای آن به خوبی می‌‌تواند به فضا‌سازی و شخصیت‌پردازی داستان از منظر لفظ و بیان کمک کند.
این کتاب همچنین برای شنوندگان خود موسیقی برگرفته از آلبوم گفت‌وگوی نی و عود استاد حسن کسایی را برگزیده است.
مهدی آذر‌یزدی در سال ۱۳۴۳ به سبب نگارش کتاب قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب جایزه سازمان جهانی یونسکو را از آن خود کرد. او همچنین در سال ۱۳۴۵ برای نگارش کتاب‌های قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب و قصه‌های تازه از کتاب‌های کهن جایزه کتاب سال را به خود اختصاص داد. کتاب‌های او از طرف شورای کتاب کودک نیز کتاب برگزیده سال شده‌اند. او در سال ۱۳۷۹ به سبب نگاشتن داستان‌های قرآنی و دینی، خادم قرآن شناخته شد.

  • دسته بندی: کودک ، کتاب‌صوتی
  • ناشر: نوین کتاب گویا - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 215.56 مگابایت - تعداد صفحات : ۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب صوتی قصه های چهارده معصوم ۲ - نسخه صوتی در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

بسیار عالی با داستان‌های دوست داشتنی مخصوصا برای کودکان
در 3 هفته پیش توسط fat...390
بسیار عالی مخصوصا صدای زیبا و دلنشین مسیحا برزگر
در 6 ماه پیش توسط sad...313