فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۳۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

قصه های قرآن (جلد اول) - نسخه صوتی

کتاب قصه های قرآن (جلد اول) - نسخه صوتی

نسخه الکترونیک کتاب قصه های قرآن (جلد اول) - نسخه صوتی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصبکنید.

۷۰٪ تخفیف برای خرید اولی ها با کد: digikala9

درباره کتاب قصه های قرآن (جلد اول) - نسخه صوتی:

از مباحث بسیار جالب و دقیق و پندآموز قرآن، بحث قصّه‌ها یا داستان‌های آن است. در میان سوره‌ها و آیات متفاوت قرآن، داستان‌هایی با موضوعات مختلف وجود دارد. این داستان‌ها حدود یک‌چهارم آیات قرآن را تشکیل می‌دهند.
بسیاری از ما به محض شنیدن کلمۀ داستان یا قصّه به یاد شنیدن داستان در دوران کودکی و یا قصه خواندن برای خواباندن و سرگرم کردن بچّه‌ها و یا پر‌کردن اوقات فراغت می‌افتیم در حالی که همه واقعیت داستان این نیست و باید به نکات عمیق اخلاقی، تربیتی و جامعه‌شناختی داستان‌ها توجه کرد. بر همین اساس می‌توان به داستان به ویژه داستان‌هایی که منبع روایت آن قران کریم است توجه نشان داد.
داستان‌های قرآن بی‌شک از منظر محتوی و دلیل روایت با داستان‌های بشری قابل مقایسه نیست چرا که قرآن از طرف خداوند دانایی نازل شده است که تمامی حرف‌ها، مثال‌ها و داستان‌هایش حاوی نکته‌های ظریفی است که نشان‌دهنده وزن و اهمیت تدبر درآن کلام است.
می‌توان اذعان داشت که هدف از خلق قصّه در قرآن به اهداف نزول آن باز می‌گردد. قرآن کتابی است که برای هدایت عامّه مردم نازل شده، پس برای سخن گفتن با مردم ناچار باید زبانی را انتخاب کند که برای همگان قابل فهم باشد و از همین‌رو به قصه‌پردازی به عنوان یک شیوه روایی جدی وارد شده است.
کتاب قصه‌های قرآن از مجموعه قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب توسط مهدی آذریزدی، پدر داستان‌نویسی کودکان و نوجوان، با هدف بازگویی ساده و روان قصه‌های قرآن و برخی از مفاهیم موجود در آن برای این مخاطبان تالیف شده است. موسسه نوین کتاب گویا نیز با هدف بارور کردن ظرفیت‌های شنیداری این کتاب آن را به صورت صوتی و با صدای مصطفی رحماندوست منتشر کرده است.
رحماندوست که از قصه‌نویسان و قصه‌گویان چیره‌دست ایران به شمار می‌رود، در این مجموعه و در قالب دو لوح فشرده، ۱۸ داستان از بازنویسی‌های داستانی مهدی آذریزدی از قصه‌های قرآن را بازخوانی کرده است.
استفاده از تکنیک‌های شنیداری در قصه‌گویی، فضا‌سازی شاد و در عین حال برانگیزاننده حس کنجکاوی و نیز آمیختن صدای قصه‌گو با نوای موسیقی اصیل ایرانی که در این مجموعه از البوم موسیقایی گفت‌وگوی نی و عود اثر استاد کسایی انتخاب شده است، به جذابیت بیش از پیش این اثر افزوده است.
از سوی دیگر جذابیت ذاتی این قصه‌ها به دلیل فضای روایی پرهیجان و شکل روایت آن باعث شده که این مجموعه علاوه بر مخاطبان نوجوان، افراد بزرگسال را نیز به خود جذب کند. ورود این مجموعه به سایر کشورها و ترجمه آن که با اقبال قابل توجهی روبرو شده به فرازمانی بودن روایت‌های موجود در آن صحه گذاشته و تائیدی است بر سلامت محتوای بازخوانی‌شده.

چرا فیدیبو؟


خرید کتاب با بیش از ۵۰ درصد تخفیف.
در محتویات کتاب جستجو کنید.
نوع و اندازه فونت کتاب را تغییر دهید.
پس زمینه کتاب را برای مطالعه در شب یا نور کم تنظیم کنید.
کنار صفحه‌ها یادداشت بگذارید و بخش‌های مهم را هایلایت کنید.

اپلیکشن و نرم افزار کتابخوان فیدیبو
Fidibo iOS
Fidibo Android
Fidibo Windows

۱۳۰۰۰+

کتاب

در شبکه بزرگ دوستداران کتاب فیدیبو به دوستانتان کتاب هدیه دهید ونظرات دیگران را درباره جدیدترین و پرطرفدارترین کتاب‌ها بخوانید

۱،۵۰۰،۰۰۰+

دانلود رایگان اپلیکیشن

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۳۰۰+

ناشر

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت خود، کتاب های بهترین ناشران ایرانی را قانونی بخوانید

کسانی که کتاب قصه های قرآن (جلد اول) - نسخه صوتی را از فیدیبو خریده‌اند، کتاب‌های زیر را نیز خریده‌اند.